REKLAMA

Powiatowe Targi Pracy i Przedsiębiorczości już we wtorek [wideo]

Powiatowe Targi Pracy i Przedsiębiorczości odbędą się we wtorek 26 marca w hali sportowej koneckiego Mechanika przy ulicy Stanisława Staszica. Powiatowy Urząd Pracy zaprasza na spotkanie wszystkich zainteresowanych rynkiem pracy.

REKLAMA

– „Już w najbliższy wtorek 26 marca zapraszam na Powiatowe Targi Pracy i Przedsiębiorczości. Targi odbędą się w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 1 przy ul. Stanisława Staszica 5. Targi odbędą się pod patronatem starosty koneckiego Grzegorza Pieca. Już dziś mogę powiedzieć, że na targi zgłosiło się 25 wystawców, którzy oferują ponad 350 wolnych miejsc pracy w kraju oraz ponad 600 wolnych miejsc pracy za granicą. Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych” – zaprasza dyrektor PUP Jacek Werens.

REKLAMA

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 10:00 i potrwa dwie godziny. W trakcie targów przewidziano prezentację pt. „Przedsiębiorczość kluczem do sukcesu”, która rozpocznie się o godzinie 11:00. Podczas imprezy będzie możliwość zapoznania się z ofertami pracy, poradami ekspertów oraz wzięcia udziału w konsultacjach z doradcą zawodowym. Warto zabrać ze sobą swoje CV.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *