REKLAMA

Wyniki Turnieju Karate o Puchar z Żeliwa

MKS Karate Shinkyokushin Radzymin wygrał klasyfikację drużynową Koneckiego Turnieju Karate o Puchar z Żeliwa. Drugie miejsce przypadło gospodarzom, czyli Koneckiemu Klubowi Karate Kyokushin, trzecia lokata przypadła KKK IPPON Konstancin-Jeziorna.

REKLAMA

Zwycięzcy Turnieju Karate o Puchar z Żeliwa w Końskich: 1. Klub z Radzymin, 2. Klub z Końskich, 3. Klub z Konstancina-Jeziornej

Dziewiąta edycja turnieju, która w niedziele miała miejsce w hali sportowej przy ulicy Stoińskiego zgromadziła dokładnie 300 karateków z 29 klubów z całej Polski. Zmagali się oni w siedmiu kategoriach wiekowych: do lat 7, 9, 11, 13, 15 i 17. Oczywiście walki odbywały się w rozróżnieniu na płeć. Natomiast w każdej kategorii wiekowej były jeszcze podkategorie wagowe.

Dla wszystkich zawodników, którzy zajęli miejsce na podium organizatorzy przygotowali puchary z żeliwa na dębowych podstawkach. Z kolei najlepsza drużyna otrzymała żeliwny puchar z podobizną Prezydenta Światowej Organizacji Karate Japończyka Kenji Midori. Wszystkie wyniki można sprawdzić w specjalnym systemie przygotowanym dla tych zawodów – TUTAJ.

REKLAMA

Nagrody najlepszym wręczali sensei i branch chef Mariusz Mazur oraz wiceburmistrz Końskich Marcin Zieliński.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *