REKLAMA

Wypadek motocyklisty w Radoszycach

W niedzielne wczesne popołudnie w Radoszycach przy ulicy Ogrodowej doszło do wypadku z udziałem motocyklisty. Mężczyzna trafił do szpitala. 

REKLAMA

Foto: Dawid Redliński / Koneckie Patrole

„W godzinach południowych w miejscowości Radoszycach na ulicy Ogrodowej trzeźwy kierujący motocyklem Aprilla 44-letni mężczyzna nie dostosował prędkości do warunków na drodze, stracił panowanie nad motocyklem, w wyniku czego upadł na drogę. W stanie nie zagrażającym życiu został zabrany do szpitala w Końskich” – mówi sierżant Krzysztof Bernat, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Końskich.

REKLAMA
REKLAMA

2 thoughts on “Wypadek motocyklisty w Radoszycach

 1. Jack pisze:

  Chciałem dodać że prędkość mojego motocykla była dostosowana do warunków atmosferycznych. Ńie upadłem podczas jazdy, tylko w momencie zatrzymania ze złamaną nogą, na której się podparłem i nie utrzymala ciężaru motocykla. Spowodowane było to tym, że znajdowały się zanieczyszczenia w postaci żwiru na drodze. Przy uślizgu tylnego koła podparlem się nogą co doprowadziło do jej złamania.
  Proszę o wpisywanie rzetelnych informacji.
  Posiadam film z przebiegu całej sytuacji.

  • Arek Góral pisze:

   Dzień dobry,

   Proszę zauważyć, że opis sytuacji jest cytatem z komunikatu przekazanego przez KPP Końskie. Nie jest to opis od redakcji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *