REKLAMA

Poważny wypadek w miejscowości Morzywół [Aktualizacja]

Bardzo nieszczęśliwie na drogach powiatu koneckiego rozpoczął się poświąteczny wtorek. W miejscowości Morzywół (gmina Gowarczów) około godziny 6 doszło do poważnego wypadku. 

REKLAMA
Wypadek w Morzywole (3)

Foto: KPP Końskie

Prawdopodobną przyczyną było niezastosowanie się do przepisów ruchu drogowego przez kierowcę samochodu osobowego marki Audi. 21-latek wyprzedzał pod górkę kolumnę samochodów, mając ograniczoną widoczność. Ten manewr jednak mu się nie udał i uderzył w jadącą z naprzeciwka Skodę. W drugim pojeździe znajdował się 45-letni kierowca i 2 pasażerów. –„Po zderzeniu jeden z kierowców był nieprzytomny. Na tę chwilę nie mamy informacji co do szczegółów stanu zdrowia pozostałych uczestników zdarzenia. Ruch w miejscu wypadku był kierowany wahadłowo.” – powiedział nam oficer prasowy koneckiej policji Tomasz Kruszyna.

Z naszych nieoficjalnych informacji wiemy, iż oba auta uczestniczące w zdarzeniu są kompletnie skasowane. Natomiast jeden z kierowców znajduje się obecnie w stanie ciężkim, z urazem głowy walczy on o życie. Pozostała trójka także doznała obrażeń, ale są one raczej zewnętrzne i nie zagrażają życiu.

REKLAMA

Aktualizacja: 

Wiemy, że mężczyzna który był operowany został przeniesiony na chirurgię i jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Zdjęcia (źródło: KPP Końskie):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *