Wysoka porażka Neptuna z Koroną II w Pucharze Polski [zdjęcia]

Neptun Końskie na półfinale zakończył swój udział w Okręgowym Pucharze Polski. We wtorek żółto-niebiescy przegrali grając na wyjeździe z Koroną II Kielce aż 5:0.

Zawodnicy Neptuna niestety z Koroną II na równi grali tylko przez pierwsze 30 minut. Potem gospodarze przycisnęli, a efektem tego był gol strzelony przed przerwą oraz aż cztery bramki zdobyte w drugiej połowie. Do siatki strzeżonej przez Łukasza Herdę trafiali: Petrovic, Rybus – 2, Przybysławski oraz Piróg. Ostatecznie konecczanie przegrali 5:0.

W finale Korona II zmierzy się z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Tymczasem już w weekend wracają rozgrywki ligowe. Pierwszy mecz Neptun rozegra na wyjeździe z Orliczem Suchedniów. Pierwszy mecz na stadionie przy ulicy Sportowej konecki klub rozegra w niedzielę 2 sierpnia z Naprzodem Jędrzejów. Na trybunach w świetle obowiązujących przepisów będzie mogło pojawić się około 225 osób.

Korona II Kielce – Neptun Końskie 5:0 (1:0)
Neptun: Herda, Zacharski, Sierszyński, Słaby, Armata, Markowicz, Wojna, Skoczylas, Urban, Kwiecień, Kotarzewski. Z ławki: Sztandera, Sroka.