REKLAMA

XVI Przegląd Rękodzieła Artystycznego i Ludowego 2021. Zapowiedź

W czwartek 16 grudnia w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Stąporkowie odbędzie się XVI Przegląd Rękodzieła Artystycznego i Ludowego 2021. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 17:00. Zgłoszenia trwają do 10 grudnia.

REKLAMA

REKLAMA

Celem wydarzenia jest popularyzacja rękodzieła artystycznego i ludowego, integracja środowiska twórców oraz ich promocja, możliwość prezentacji wielu prac w jednym miejscu i czasie. W przeglądzie mogą brać udział osoby pełnoletnie zamieszkałe i działające na terenie Polski. Każdy uczestnik może zgłosić od 1 do 5 prac wykonanych w różnych technikach (między innymi szydełko, haft, makrama, tkanina, ceramika, rzeźba, metaloplastyka, witraż, papieroplastyka), tematyka dowolna. Każda praca powinna być opatrzona metryką oraz informacjami zawierającymi imię i nazwisko autora.

Organizatorem przeglądu jest Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Stąporkowie.

Zgłoszenia wraz z pracami można przesyłać do dnia 10 grudnia na adres: Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury i Sportu, ul. Piłsudskiego 103, 26-220 Stąporków, woj. Świętokrzyskie.

Wzór formularza karty zgłoszenia dostępny jest w sekretariacie Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Stąporkowie, przy ulicy Piłsudskiego 103, jak również na stronie internetowej www.staporkowmgokis.pl oraz profilu na portalu Facebook TUTAJ.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *