REKLAMA

Za szybko i z promilami. Zatrzymany 29-latek

Funkcjonariusze Policji w Końskich zatrzymali do kontroli kierującego volkswagenem, w związku z przekroczeniem dozwolonej prędkości w obszarze zabudowanym. Za kierownicą pojazdu siedział nietrzeźwy 29-latek. Teraz jego sprawą zajmie się sąd.

REKLAMA

Zdjęcie poglądowe

„Wczoraj wieczorem na ulicy Gimnazjalnej w Końskich mundurowi z miejscowego Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali do kontroli kierującego volkswagenem. 29 –latek w obszarze zabudowanym przekroczył dopuszczalną prędkość o 29 km/h. Szybko wyszło na jaw, że to nie jedyne przewinienie tego kierującego. Okazało się, iż mężczyzna miał w swoim organizmie ponad 1 promil alkoholu. 29 –latek zmuszony był pożegnać się ze swoim prawem jazdy, a niebawem ze swojego postępowanie będzie musiał się wytłumaczyć przed sądem” – mówi sierżant sztabowy Marta Przygodzka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Końskich.

Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności, kilkuletni zakaz kierowania pojazdami oraz kara wysokiej grzywny.

REKLAMA
REKLAMA

One thought on “Za szybko i z promilami. Zatrzymany 29-latek

  1. Małgosia pisze:

    W Odrowążu mieszka rodzina patologiczna, drażnią swojego psa, żeby szczekał i robił hałas Policja ma to gdzieś. Mam tp zgłosić do CBA? Bo mają znajomych w policji, a ci ludzie to mafia

Dodaj komentarz