REKLAMA

Zagrożenie dla dzieci w Ogródku Jordanowskim?

Jakiś czas temu otrzymaliśmy od naszego odbiorcy informację popartą zdjęciami o tym, że ktoś potłukł szklane butelki po alkoholu na terenie koneckiego Ogródka Jordanowskiego. 

REKLAMA

Pan Jarosław zwrócił naszą uwagę na to, że w parku doszło do aktów wandalizmu związanych z zaśmiecaniem obszaru publicznego. Co więcej są to potłuczone kawałki szkła na popularnym placu zabaw. Na potwierdzenie otrzymaliśmy też zdjęcia z tego terenu.

REKLAMA

Dotychczas informowaliśmy o podobnych zdarzeniach w tym miejscu TUTAJ. Ponadto przypominamy, że w związku z rewitalizacją Parku Miejskiego w Końskich zamontowany zostanie monitoring obejmujący Ogródek Jordanowski.

Apelujemy o zwracanie uwagi na zachowania, które mogą skutkować zagrożeniem dla innych i w razie potrzeby zgłaszanie ich odpowiednim służbom. Szczególnie, że w tym przypadku temat dotyczy dzieci, które wybierają się na plac zabaw w celu rekreacyjnym.

Zdjęcia (czytelnik):

REKLAMA

6 thoughts on “Zagrożenie dla dzieci w Ogródku Jordanowskim?

 1. Mieszkaniec pisze:

  A straż miejska?

 2. Ja pisze:

  Wandalizm ogarnął gminę Końskie , wstyd!

 3. konecczanin pisze:

  Agresywna młodzież z 500+ naoglądała się TVP Info i rozrabia.

 4. Mama pisze:

  No właśnie, gdzie jest straż miejska? Wstyd żeby przebywające tam mamy i babcie sprzątały gołymi rękami potłuczone butelki…

 5. Ja pisze:

  Na chamstwo i wandalizm straż miejska nie pomoże.

 6. T.Las pisze:

  Takie będą Rzeczypospolite…

  Ci, co rozbijają butelki kiedyś byli dziećmi. To od was zależy, na kogo je wychowacie.
  Czy na tego, kto szuka akceptacji w grupie, bo temu to służy, czy na tego który sam sobie stawia cele bez względu na to, jak jest oceniany. Bo trudno, żeby rozbijacze butelek mieli w poważaniu tego, kto sprząta po nich w lesie. I po rodzinnych piknikach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *