REKLAMA

Zapowiedź 3. kolejki IV ligi [zdjęcia. wideo]

Już w niedzielę obie drużyny z powiatu koneckiego uczestniczące w rozgrywkach o mistrzostwo świętokrzyskiej IV ligi rozegrają swoje kolejne mecze. Neptun zmierzy się na wyjeździe z Nidzianką Bieliny. Partyzant u siebie podejmie ŁKS Łagów. 

REKLAMA

Trener Jarosław Komisarski zapowiada starcie z drużyną z Łagowa:

Radoszyczanie w środę grali zaległe spotkanie z Olimpią Pogoń Staszów. Po walecznej grze udało im się spokojnie zwyciężyć 4:1. Poza tym na swoim koncie mają też derbową przegraną z Neptunem. Natomiast ŁKS Łagów wygrał swoje oba mecze: 3-1 z GKS-em Rudki i 1-0 z Nidą Pińczów. W Partyzancie podkreślają, że nie wolno zlekceważyć tego przeciwnika. Do Łagowa w tym sezonie przeszło wielu z zawodników z mającego ogromne problemy Granata Skarżysko. Trener Komisarski ma ogromny szacunek do ŁKS-u. W materiale wideo prezentujemy jego całą wypowiedź o tym rywalu. A oto jej fragment –„Może być różnie, dlatego, że tam przyszły znane nazwiska, np. z Granatu, ponad cztery osoby. Np. Mateusz Prus, doskonały napastnik, bardzo doświadczony. Mam nadzieję jednak, że moi chłopcy będą podbudowani tym zwycięstwem i pójdziemy za ciosem i wygramy.” 

REKLAMA

Nieco łatwiejsze zadanie w niedzielę powinno czekać Konecczan. Przypomnijmy, że w pierwszej kolejce piłkarze trenera Waldemara Szpiegi bezbramkowo zremisowali z Nidą Pińczów. W drugiej w derbach powiatu pokonali Partyzanta 3:0. O najbliższym rywalu trener Szpiega mówi „Nidzianka to dobry zespół, ale jak najbardziej do ogrania. My jedziemy tam po trzy punkty, a jak zagramy tak jak z Radoszycami to na pewno je zdobędziemy”.

Nidzianka do tej pory wygrała z Unią Sędziszów i bardzo wysoko, bo aż 4:1 przegrała z Olimpią Pogoń Staszów.

Poniżej prezentujemy tabelę IV ligi Świętokrzyskiej po 2. kolejkach:

Tabela po 2 kolejkach

REKLAMA

Dodaj komentarz