REKLAMA

Zapowiedź 6. kolejki świętokrzyskiej IV ligi [wideo, wypowiedzi]

Zupełnie inne nastroje po ostatniej kolejce gier mieli fani piłki nożnej w Radoszycach i w Końskich. Neptun pokonał Kamienną Brody, Partyzant przegrał z Lubrzanką Kajetanów. W niedzielę kolejne mecze. 

REKLAMA

Neptun na swoim boisku w niedzielę o godzinie 16.00 podejmie Zdrój Busko Zdrój. Nasi rywale ostatnio przegrali z Olimpią Pogoń Staszów. Ekipa z Buska jest na 13. pozycji w tabeli IV ligi, ale jak mówi trener Konecczan Waldemar Szpiega nie wolno ich lekceważyć. –„Oni mają zawodnika, który grał  w drugiej lidze, pierwszej lidze Krzysztofa Trelę (przyp. były zawodnik Heko Czermno) i kilku innych szybkich piłkarzy. Nie może zwieść nas ich niska pozycja w tabeli. Z pewnością nie odpuszczą nam i będą walczyć, spodziewam się walki z ich strony. My mamy małe problemy kadrowe. Na pewno nie zagra Pach, który narzeka na mięsień dwugłowy, obecnie z urazami walczą też Gardynik i Pilarski”. 

Trener Szpiega cieszy się ze zwycięstwa w poprzedniej kolejce, przypomnijmy, że Neptun pokonał Kamienną Brody 3:1 na terenie rywala. –„To był naprawdę trudny przeciwnik, ale przez pierwszą połowę nie istnieli. Myśmy znali ich 4-5 mocnych punktów i to udało się zneutralizować, z kolei te słabe punkty wykorzystaliśmy w 100 %”. Wywiad z trenerem Szpiegą znajdą Państwo w materiale wideo. Dzięki zwycięstwu nad Kamienną Brody ekipa z Końskich awansowała na czwartą pozycję w tabeli.

REKLAMA

Partyzant Radoszyce póki co w tabeli IV ligi jest na 9. pozycji, ale ostatnia porażka z niezbyt silną Lubrzanką Kajetanów nie zwiastuje dobrej passy podopiecznych Jarosława Komisarskiego. Tydzień temu Radoszyczanie byli lepsi od swoich rywali, ale to ekipa z Kajetanowa okazała się skuteczniejsza. Przyjezdni wykorzystali niemal wszystkie swoje szanse na zdobycie gola i ostatecznie wygrali 2:1.

W niedzielę Partyzant na wyjeździe zmierzy się z Naprzodem Jędrzejów. To ekipa zajmująca trzecie miejsce w tabeli, więc graczy Komisarskiego czeka arcytrudne zadanie.

Tabela świętokrzyskiej IV ligi po 5. kolejce gier.

Tabela świętokrzyskiej IV ligi po 5. kolejce gier.

 

REKLAMA

Dodaj komentarz