REKLAMA

Zaproszenie na Świętokrzyską Giełdę Szkół Ponadpodstawowych w Końskich

Zbliża się dzień, w którym uczniowie klas VIII zakończą naukę w szkole podstawowej. Oznacza to, że staną przed koniecznością dokonania wyboru kolejnej szkoły. Z tego powodu Świętokrzyski Kurator Oświaty, Starosta Konecki oraz dyrektorzy szkół ponadpodstawowych zapraszają uczniów klas VIII, ich rodziców, a także nauczycieli na spotkanie.

REKLAMA

REKLAMA

Świętokrzyska Giełda Szkół Powiatu Koneckiego odbędzie się w piątek 15 marca w dwóch turach, o godzinie 9:00 i 11:00. W programie przewidziano zapoznanie z ofertą edukacyjną ponadpodstawowych placówek oświaty na rok 2024/25. Każda szkoła wystawi swoje stoisko, gdzie będzie można dowiedzieć się czegoś więcej o proponowanych profilach, czy zapoznać z działającymi w nich kołami zainteresowań. Przyjezdni będą mogli poznać też ofertę koneckiej Bursy Szkolnej.

W trakcie spotkania dostępny będzie punkt konsultacyjny z zakresu doradztwa zawodowego, diagnozy psychologicznej i pedagogicznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Końskich. Chętni będą też mogli skorzystać z usług doradcy zawodowego Powiatowego Urzędu Pracy.

Giełda będzie miała miejsce w budynku Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Końskich przy ul. Stanisława Staszica 5, czyli popularnym Mechaniku.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *