REKLAMA

Zaśpiewają piosenki uznanych polskich autorów

Finał XI Koneckiego Przeglądu POEZJA W PIOSENCE AGNIESZKA I INNI odbędzie się dopiero w listopadzie, ale zgłoszenia już trwają. Do 5 listopada organizatorzy czekają na nagrania piosenek. Z nich wyłonione zostanie 20 podmiotów, które wystąpią w finale. 

REKLAMA

Organizatorem konkursu jest Miejsko-Gminny Dom Kultury w Końskich. Do Przeglądu mogą zgłaszać się soliści, soliści i chórki, małe zespoły wokalne i wokalno-instrumentalne do 5 członków. Konkurs skierowany jest do osób w wieku od 16 do 30 lat. Wszyscy wykonawcy, którzy chcą wystąpić w finale muszą przesłać nagranie piosenki demo na adres organizatora do 5 listopada.

REKLAMA

Komisja jurorska wyłoni spośród nadesłanych zgłoszeń 20 najlepszych wykonawców i zaprosi ich na koncert finałowy, który odbędzie się 22 listopada. W finale artystom towarzyszyć będzie „żywy akompaniament” . Laureaci miejsc I-III otrzymają nagrody pieniężne w wysokości 1500, 1000 i 700 zł, a wyróżnieni po 300 zł. Wszyscy uczestnicy dostaną dyplomy i drobne upominki.

Zgłoszenie można przesłać mailem na adres: [email protected] lub pocztą: Miejsko-Gminny Dom Kultury ul. Mieszka I 4, 26-200 Końskie.

Do pobrania: Karta zgłoszenia. Regulamin znajduje się na stronie internetowej Domu Kultury w Końskich.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *