REKLAMA

Zawodnicy Koneckiego Klubu Karate na podium po przerwie [zdjęcia]

W sobotę w Starachowicach zawodnicy Koneckiego Klubu Karate Kyokushin wystartowali pierwszy raz po przerwie spowodowanej pandemią COVID-19. Wszyscy stanęli na podium.

REKLAMA

Początkowo zawody miały być Turniejem Kwalifikacyjnym do Mistrzostw Europy w Rumunii, jednak te zostały odwołane z uwagi na pandemię. W Starachowicach rozegrano 2 kategorie wiekowe – kadetów (2004-2005) oraz juniorów (2002-2003). Reprezentacja koneckiego klubu składała się z trzech kadetów – wszyscy zajęli miejsca punktowane.

REKLAMA

Polish Open 2020 Kadet i Junior:
Oliwia Małecka – 1 miejsce
Filip Nowocień  – 1 miejsce
Jakub Owczarek – 3 miejsce
Drużyna – 2 miejsce

„W Klubie cieszymy się, że pomimo problemów, jakie niesie za sobą pandemia, wznowiono rywalizację sportową. Trenujemy regularnie jednak zawodnicy potrzebują dodatkowych bodźców do wytężonej pracy. Bez wątpienia dostarcza ich rywalizacja sportowa. Mamy nadzieję, że turnieje będą się odbywały, w zależności od ilości kategorii oraz roczników będziemy wystawiali mniej lub bardziej liczne reprezentacje. Po tak długiej przerwie młodzież z niecierpliwością wyczekuje kolejnych startów” – mówi trener Mateusz Garbacz.

Zdjęcia (archiwum klubu):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *