REKLAMA

Zbiórka elektrośmieci i tekstyliów dla Stasia Laurmana i Ani Bernackiej

Każdy, kto chce wesprzeć Stasia Laurmana i Anię Bernacką, może przynosić materiały tekstylne oraz elektrośmieci na specjalne zbiórki. Przypomnijmy, że Staś jest ofiarą wypadku samochodowego, po którym wymaga specjalistycznej rehabilitacji. Anna natomiast choruje na malformację tętniczo-żylną, czego następstwem był zabieg trepanacji czaszki. Oboje walczą o powrót do normalnego życia.

REKLAMA

REKLAMA

Zbiórka odzieży używanej i tekstyliów prowadzona jest od poniedziałku 13 maja w budynku I Liceum Ogólnokształcącego w Końskich. Zbierane są m. in. zasłony, ubrania, poszewki, buty, pluszaki, ręczniki czy koce. Tam dary można zanosić w godzinach od 8:00 do 14:00 od poniedziałku do piątku.

Te same produkty można przynosić od 27 do 29 maja do dawnej bazy PKS przy ul. Piłsudskiego 124 w Końskich. Tam w ciągu tych trzech dni przyjmowane będą też elektrośmieci, takie jak komputery, pralki, radia, miksery, suszarki oraz inne sprzęty RTV i AGD oraz drobne, niepotrzebne przedmioty zasilane elektrycznie.

Więcej informacji można uzyskać pod numerem 609 369 746.

Dla potrzebujących prowadzone są też zbiórki internetowe i grupy, na których można licytować przedmioty. Stanisław Laurman: Licytacje na Facebooku (TUTAJ), zbiórka finansowa (TUTAJ). Anna Bernacka: Licytacje na Facebooku (TUTAJ), zbiórka finansowa (TUTAJ).

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *