REKLAMA

XIII Przegląd Piosenki „Agnieszka i inni”. Wysokie nagrody dla wokalistów!

Już w piątek 25 listopada odbędzie się koncert finałowy XIII Koneckiego Przeglądu Piosenki „Poezja w piosence – Agnieszka i inni” organizowanego przez Miejsko-Gminny Dom Kultury w Końskich. Zgłoszenia przyjmowane są do 13 listopada. Udział mogą wziąć muzycy w wieku od 16 do 35 lat.

REKLAMA

W konkursie udział mogą wziąć: soliści, soliści z chórkami oraz małe zespoły wokalno-instrumentalne do pięciu osób. Uczestnicy muszą przygotować jedną piosenkę z szerokiego kanonu wartościowej polskiej muzyki rozrywkowej. Ważne, żeby jej wykonanie odbywało się z żywym akompaniamentem (pianista, gitarzysta, mały zespół muzyczny).

REKLAMA

Uczestnicy mają przesłać nagranie demo w formacie mp3 na adres mailowy [email protected] do 13 listopada.

Koncert finałowy przeglądu odbędzie się 25 listopada o godzinie 18:00 w Miejsko-Gminnym Domu Kultury w Końskich przy ul. Partyzantów 9. Wtedy jury ogłosi zwycięzców konkursu. Na nich czekają nagrody finansowe: I miejsce 2000 zł, II miejsce 1200 zł, III miejsce 800 zł natomiast wyróżnienia po 400 zł.

Jak informuje główny organizator przeglądu, Roman Cieślak, jury oceniać będzie: interpretację, warunki głosowe, dykcję, intonację, ogólny wyraz artystyczny.

Nasz materiał z poprzedniej edycji możecie obejrzeć TUTAJ.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *