REKLAMA

Zderzenie trzech aut w Pomorzanach. Jedna osoba ranna [zdjęcia]

Na drodze wojewódzkiej 746 w miejscowości Pomorzany w środę rano około godziny 6:20 doszło do wypadku z udziałem trzech samochodów osobowych. W efekcie jedna osoba trafiła do szpitala. 

REKLAMA

„22-letni obywatel Ukrainy jadąc w kierunku Końskich na prostym odcinku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzył się z jadącym z naprzeciwka Oplem, którym kierował 33-latek z Gabrielni. Następnie w te dwa uszkodzone pojazdy uderzył jadący w kierunku Żarnowa Opel, którym kierował 41-latek. W wyniku zdarzenia do szpitala w Końskich zabrano 33-latka z Opla, który uskarżał się na ból klatki piersiowej.” – informuje Piotr Przygodzki, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Końskich.

REKLAMA

Poza kierującymi w zdarzeniu brali udział: 23-latek z Ukrainy – pasażer Suzuki oraz  pasażer drugiego Opla 17-latek. Oni nie odnieśli obrażeń. Wszyscy uczestnicy tego wypadku byli trzeźwi.

Droga przez pewien czas była zablokowana całkowicie. Objazdy zorganizowano wspólnie z  funkcjonariuszami z Opoczna. W tej chwili wciąż trwają jeszcze utrudnienia i w kierunku Końskich ruch odbywa się wahadłowo.

Zdjęcia (OSP Modliszewice, Tomasz Wołynkiewicz, Ireneusz Łosiak):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *