REKLAMA

Prezydent Aleksander Kwaśniewski przyjedzie do Końskich! [zdjęcia]

Jak informuje Andrzej Szejna – były eurodeputowany, poseł na Sejm RP, a obecnie wiceprzewodniczący Sojuszu Lewicy Demokratycznej już w czerwcu do Końskich przyjedzie Prezydent Aleksander Kwaśniewski. Były Prezydent odwiedzi naszą ziemię na zaproszenie Roberta Plecha oraz właśnie Szejny. 

REKLAMA

Od lewej: Andrzej Szejna, Adam Jarubas, Aleksander Kwaśniewski i Arkadiusz Bąk.

„Z okazji 20-lecia województwa Świętokrzyskiego Prezydent Aleksander Kwaśniewski weźmie udział 5 czerwca w spotkaniach z mieszkańcami w Końskich i sesji Sejmiku w Kielcach.” – informuje Szejna, a Robert Plech, szef struktur SLD w powiecie koneckim w rozmowie z nami dodaje. –„Cieszę się bardzo, że pan Prezydent odwiedzi Końskie, jego wizyta przewidziana jest tylko w naszym mieście oraz w Kielcach. To pokazuje jak bardzo Końskie cenione są przez tego doskonałego polityka.”

Jak udało nam się dowiedzieć spotkanie z Kwaśniewskim ma być otwarte i już teraz władze SLD zapraszają do uczestnictwa w nim wszystkich konecczan.

REKLAMA

Zaproszenie dla Aleksandra Kwaśniewskiego do Końskich wystosowali Andrzej Szejna i Robert Plech. Z kolei na sesję Sejmiku byłego prezydenta zaprosili marszałek Adam Jarubas oraz Arkadiusz Bąk – przewodniczący Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego. Wizyta związana jest z obchodami 20-lecia istnienia województwa Świętokrzyskiego.

Przypomnijmy, że Prezydent Kwaśniewski gościł już w Końskich. Pod koniec lat 90-tych uczestniczył w uroczystości oddania koneckiej Pływalni Miejskiej. Aleksander Kwaśniewski był Prezydentem RP w latach 1995-2005.

REKLAMA

One thought on “Prezydent Aleksander Kwaśniewski przyjedzie do Końskich! [zdjęcia]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *