REKLAMA

Zenek Martyniuk zagra w powiecie koneckim!

Już w sobotę 3 czerwca na placu przy Publicznej Szkole Podstawowej w Czermnie wystąpi megagwiazda muzyki disco-polo, przez niektórych określanych nawet jako król polskiej muzyki – Zenek Martyniuk z zespołem Akcent! To z okazji Pikniku Rodzinnego, który przygotowuje samorząd gminy Fałków. 

REKLAMA

Foto: Wikipedia

Piknik w Czermnie na placu przy tamtejszej Szkole Podstawowej rozpocznie się o godzinie 16:00 od występów dzieci z miejscowych szkół oraz przedszkoli. O 17:00 nastąpi oficjalne rozpoczęcie imprezy z powitaniem gości, a tuż po nim ruszy program dla dzieci z elementami profilaktyki.

O 18:00 dla wszystkich wystąpi Zenon Martyniuk z grupą Akcent – nie zabraknie największych hitów tej gwiazdy disco-polo.

REKLAMA

Na godzinę 19:00 zaplanowano Biesiadę Cygańską z Zespołem Liza, a o 20:00 rozpocznie się zabawa taneczna z kapelą stąporkowską. Festyn połączony będzie z dniem dziecka i w związku z tym organizatorzy na placu zapowiadają dużą ilość atrakcji dla najmłodszych, a dla starszych przewidziano poczęstunek lokalnymi potrawami oraz wspólne grillowanie.

W imieniu gminy Fałków zapraszamy do Czermna w sobotę 3 czerwca.

REKLAMA

5 thoughts on “Zenek Martyniuk zagra w powiecie koneckim!

 1. Urania pisze:

  Występ propagandowy.

 2. Adam pisze:

  Zenkowi to wy mali mozecie … wiecie co !
  Będą tłumy , a o was to nawet nikt nigdy nie usłyszy ,taka jest prawda .

  • KON72 pisze:

   no i będą …i nie pozmiatamy.
   A Zeniek zniknie ze sceny i za 5 lat max to nikt nie będzie o nim pamiętał, a takich ja PERFECT, TSA, KULT ,T.Love, Dżem i innych zespoły to i tak ludzie będą pamiętać

 3. Mefisto pisze:

  Nie znam polskiego zespołu miłego dla zmysłów. Śpiewanie jest jednak sztuką.

Dodaj komentarz