REKLAMA

Finansowe wsparcie dla biblioteki w Stąporkowie

Biblioteka szkolna w Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Stanisława Staszica w Stąporkowie otrzymała finansowe wsparcie ze Świętokrzyskiego Urzędu Wojewódzkiego.

REKLAMA

W czwartek 18 maja w Świętokrzyskim Urzędzie Wojewódzkim odbyło się podpisanie umów dotyczących dofinansowania bibliotek w ramach „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa na lata 2021- 2025”. Powiat Konecki otrzymał wsparcie finansowe na zakup nowości wydawniczych lub wyposażenia dla biblioteki szkolnej w ZSP w Stąporkowie. Stosowną umowę w tej sprawie podpisali: wojewoda świętokrzyski Zbigniew Koniusz, świętokrzyski kurator oświaty Krzysztof Mądzik oraz starosta konecki Grzegorz Piec, wicestarosta Wiesław Skowron i skarbnik Powiatu Edyta Drążkiewicz.

REKLAMA

Zdjęcia (Adam Kubka, Starostwo Powiatowe w Końskich):

REKLAMA

2 thoughts on “Finansowe wsparcie dla biblioteki w Stąporkowie

  1. Urania pisze:

    Ile książek byłoby przeczytanych, ile wiedzy zdobytej czytaniem, gdyby ten dar miał miejsce po poprzednich wyborach? Łapówkarstwo przedwyborcze.

  2. Mefisto pisze:

    Ci ludzie to moralne zera. Niech zwolnią swoje stanowiska dla elity społeczeństwa, bo ryba się psuje od głowy. Otaczają się zapleczem złożonym z szemranych ludzi, bez zasad, psycholi. Po wsiach mają swoich zauszników, ludzi z dna, którym załatwiają różne funkcje. Choćby w miejscowych OSP. Zwykłe męty dostają się na posady i myślą że coś znaczą. Że im się to należy. Dno to dno, nie ważne kim je zrobi łajdak na stołku. Dno pozostanie dnem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *