REKLAMA

Zlicytuj pierścionek i pomóż rodzinie z Modliszewic! [zdjęcia]

Superwolontariuszka „Szlachetnej Paczki” Barbara Więcław z Końskich została uznana najfajniejszą wolontariuszką ostatniej edycji tego wydarzenia. Otrzymała w nagrodę za swoją pracę pierścionek wysadzany szafirami i diamentami. Już wtedy zapowiedziała, że nagrodę odda na licytację na rzecz potrzebującej rodziny z Modliszewic. Licytacja już się rozpoczęła i każdy z nas może zakupić pierścionek!

REKLAMA

Podczas gali Szlachetnej Paczki w styczniu w konkursie na najfajniejszą wolontariuszkę najwięcej głosów zebrała nasza Basia! W nagrodę otrzymała piękny pierścień wysadzany szafirami i diamentami. Od razu zadeklarowała, że prezent ten przekazuje na rzecz potrzebujących. –„Samo z siebie przyszło mi do głowy by ten pierścień oddać na rzecz rodziny z Modliszewic, na rzecz odbudowy ich domu. Mam nadzieję, że w jakiś sposób przyczyni się to do szczęścia babci i jej trójki wnuków.” – mówi nam wolontariuszka.

REKLAMA

Teraz pierścionek można już licytować – aukcję znajdziecie Państwo TUTAJ. Licytacji pierścionka podjął się Lombard DK z Końskich.

Pierścionek można licytować jeszcze przez sześc dni, do niedzieli 7 października. Pierścionek waży 15,16 g; jest wysadzany aż 5 diamentami, 19 szafirami i 14 rubinami. Zachęcamy do licytacji i pamiętajmy o tym, że jej cel jest bardzo szczytny.

Więcej o rodzinie pogorzelców na rzecz, których przekazane zostaną środki z licytacji znajdziecie Państwo TUTAJ.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *