REKLAMA

Zmarła Małgorzata Kornecka, nauczyciel z SP Miedzierza

Po trudnej walce z chorobą w wieku 51 lat zmarła Małgorzata Kornecka, nauczyciel ze Szkoły Podstawowej w Miedzierzy. Pogrzeb odbędzie się w sobotę. 

REKLAMA

Małgorzata Kornecka była pedagogiem zajmującym się nauczaniem wczesnoszkolnym, miała 51 lat. Od wielu lat pracowała w Szkole Podstawowej w Miedzierzy. Była mamą Kamili, Adrianny, Huberta i Mateusza (dwaj ostatni to reprezentanci Polski w piłkę ręczną). Uroczystości pogrzebowe odbędą się 24.04.2021 r. (sobota) o godzinie 13.00 w kościele parafialnym p.w. Matki Boskiej Częstochowskiej w Miedzierzy.

REKLAMA

Informację o śmierci nauczyciela przekazała Szkoła Podstawowa w Miedzierzy:

Szkoła w Miedzierzy straciła wczoraj wyjątkowego nauczyciela, przyjaciela, pracownika – Panią Małgorzatę Kornecką. Osobę pełną talentów, ale zawsze skromną i uśmiechniętą. Niezwykle życzliwą i dobroduszną. Zawsze miała dla każdego czas, zawsze mogliśmy na nią liczyć. Dla niej była ważna druga osoba… a ja później – mówiła. Wspaniały wychowawca wielu pokoleń młodzieży, nauczyciel uwielbiany przez swoich uczniów. Po prostu Pani Małgosiu, będzie Nam Pani brakowało! Łączymy się w bólu z Rodziną, Najbliższymi, Przyjaciółmi. Składamy wyrazy głębokiego współczucia. Jesteśmy z Wami w tym trudnym momencie.
Uroczystości pogrzebowe odbędą się 24.04.2021 r. (sobota) o godzinie 13.00 w kościele parafialnym p.w. Matki Boskiej Częstochowskiej w Miedzierzy.
Spoczywaj w pokoju!

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *