REKLAMA

Zmiany w koneckim oddziale ARiMR [wideo]

Pochodzący z Rudy Malenieckiej Szymon Biały od dziś jest kierownikiem koneckiego oddziału Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. W ostatnich miesiącach obowiązki w ramach tej funkcji pełniła Justyna Kubicka.

REKLAMA

Od kilku tygodni szefem wojewódzkiej Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa jest Piotr Żołądek. Po zmianach na szczeblu wojewódzkim przyszedł czas na powiaty –„Wakat kierownika biura powiatowego w Końskich został obsadzony przez pana Szymona Białego. Miałem przyjemność dokonać tej czynności administracyjnej. Od dziś jednostka ma już swojego kierownika, który zapoznał się z obowiązkami. Mogę zagwarantować Państwu, że to osoba o niezwykle wysokich kompetencjach. Pan Szymon potrafi zarządzać zespołem ludzi, nimi kierować, umie budować wspólnotę pracowniczą. Będzie bardzo pomocny nie tylko w elemencie zarządzania, ale i w kontakcie z rolnikami, którzy potrzebują rzetelnej, jasnej informacji” – mówił nam dyrektor Piotr Żołądek.

„Dla mnie to kolejne wyzwanie w mojej karierze zawodowej. Dziękuję dyrekcji ARiMR za zaufanie. Z powiatem koneckim jestem związany od 2003 roku, kiedy to rozpoczynałem pracę w Wydziale Rolnictwa i Ochrony Środowiska. Jestem absolwentem Akademii Rolniczej w Krakowie i myślę, że zadania, które są przede mną będą realizowane w sposób właściwy i im sprostam” – deklarował Szymon Biały.

REKLAMA

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa zajmuje się między innymi wdrażaniem instrumentów współfinansowanych z budżetu Unii Europejskiej oraz udziela pomocy ze środków krajowych rolnikom.

REKLAMA

2 thoughts on “Zmiany w koneckim oddziale ARiMR [wideo]

  1. burtnyk pisze:

    nic nie umie ale psl

  2. Lex pisze:

    Nic się nie zmieniło. Nowa władza stare Buraki na stołkach. Oj długo tej władzy nie utrzymają.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *