Znakomita pierwsza i słaba druga połowa Neptuna!

Podopieczni trenera Arkadiusza Jarząba pojechali do Bełchatowa w poszukiwaniu punktów. Tym razem się nie udało – Neptun przegrał z tą doświadczoną w wyższych rozgrywkach drużyną.

Nasi zawodnicy podchodzili do tego spotkania ostrożnie, ale też wiedzieli, że jeśli gdzieś mają szukać punktów to właśnie z drużynami takimi jak GKS Bełchatów. MKS przed spotkaniem zajmował ostatnie miejsce w tabeli Centralnej Ligi Juniorów. Bełchatowianie znajdowali się tuż ponad naszą drużyną.

Juniorzy Starsi Neptuna znowu wygrywają 38

Zdjęcie poglądowe

To konecki team na początku starcia narzucił swój styl. Już po 25 minutach na tablicy świetlnej widniał wynik 0:2, a oba gole zdobył Cezary Madej – kapitan Neptuna. Kilka chwil później było już 0:3 za sprawą bramki zdobytej przez Skalskiego. W tym momencie było wiadomo, że gospodarzom bardzo ciężko będzie odwrócić losy tego spotkania.

A jednak udało im się to. W drugiej odsłonie GKS nieustannie przeważał, a nasi próbowali się dzielnie bronić. Do 67 minuty Banasikowi, Zielińskiemu i spółce udawało się utrzymać korzystny rezultat, ale to co zdarzyło się później trudno w jakikolwiek sposób wytłumaczyć. Bełchatowianie zdobyli gole kolejno w 67, 71, 73, 83, 84 i 90 minucie. Ostatecznie to gospodarze zwyciężyli 6:3. Za tydzień nasi zagrają na wyjeździe z SMS-em Łódź.

GKS Bełchatów – Neptun Końskie 6:3
Gole dla Neptuna: Skalski, Madej – 2

Neptun: Wodecki, Sztandera, Skalski, Kulczyński, Banasik, Smolec, Wiaderny, Madej, Kowalczyk, Kijewski, Zieliński (57 Kos)