REKLAMA

Znamy terminarz rundy wiosennej w B Klasie

W rundzie wiosennej w B Klasie, grupa I kontynuować zmagania będą trzy zespoły z powiatu koneckiego. KS Smyków, który rundę jesienną zakończył jako lider tabeli, GLKS Fałków zajmujący 10. miejsce oraz KS Kamienna Wola plasujący się na 11. pozycji. 

REKLAMA

Klub Sportowy Smyków jest liderem w swojej grupie B Klasy.

Mecze KS Smyków:

29.03 – KS Smyków – Futsal Nowiny

REKLAMA

05.04 – Top-Spin Promnik – KS Smyków

11.04 – KS Smyków – Skała Tumlin

19.04 – ULKS Łączna – KS Smyków

26.04 – KS Smyków – Politechnika Świętokrzyska Kielce

03.05 – Orlicz II Suchedniów – KS Smyków

10.05 – KS Smyków – Sparta Strawczynek

17.05 – Płomień Wólka Kłucka – KS Smyków

24.05 – KS Smyków – GLKS Fałków

31.05 – KS Smyków – KS Kamienna Wola

07.07 – Granat II Skarżysko-Kamienna – KS Smyków

Spotkania GLKS Fałków:

29.03 – GLKS Fałków – Top-Spin Promnik

05.04 – Skała Tumlin – GLKS Fałków

11.04 – GLKS Fałków – ULKS Łączna

19.04 – Politechnika Świętokrzyska Kielce – GLKS Fałków

26.04 – GLKS Fałków – Orlicz II Suchedniów

03.05 – Sparta Strawczynek – GLKS Fałków

10.05 – GLKS Fałków – Płomień Wólka Kłucka

17.05 – GLKS Fałków – KS Kamienna Wola

24.05 – KS Smyków – GLKS Fałków

31.05 – GLKS Fałków – Granat II Skarżysko-Kamienna

07.07 – Futsal Nowiny – GLKS Fałków

Rozgrywki drużyny KS Kamienna Wola:

29.03 – KS Kamienna Wola – Granat II Skarżysko-Kamienna

05.04 –  Orlicz II Suchedniów- KS Kamienna Wola

11.04 – KS Kamienna Wola – Futsal Nowiny

19.04 – Sparta Strawczynek – KS Kamienna Wola

26.04 – KS Kamienna Wola – Top-Spin Promnik

03.05 – Płomień Wólka Kłucka – KS Kamienna Wola

10.05 – KS Kamienna Wola – Skała Tumlin

17.05 – GLKS Fałków – KS Kamienna Wola

24.05 – KS Kamienna Wola – ULKS Łączna

31.05 – KS Smyków – KS Kamienna Wola

07.07 – KS Kamienna Wola – Politechnika Świętokrzyska Kielce

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *