REKLAMA

Zobaczcie grudniowe ‚Echo Radoszyc’

Przed nadchodzącymi świętami Bożego Narodzenia wydany został kolejny numer „Echa Radoszyc”. Jest to bezpłatna gazeta radoszyckiego samorządu. Znajdziecie ją TUTAJ w wersji elektronicznej.

REKLAMA

Wydawcą „Echa Radoszyc” jest Urząd Miasta i Gminy w Radoszycach. Już na pierwszej stronie znajdziemy życzenia świąteczne od burmistrza miasta i gminy Radoszyce Michała Pękali oraz Przewodniczącego Rady Miejskiej Mariana Jankowskiego. Dalsza część wydania to przedstawienie i podsumowanie inwestycji na terenie gminy od 2018 roku do chwili obecnej.

REKLAMA

Znajdziemy tam m. in. opis gigantycznej inwestycji termomodernizacji trzech budynków użyteczności publicznej, podsumowanie remontów drogowych, w tym także zakończonej przebudowy odcinka drogi wojewódzkiej 728 czy też zdjęcia i przedstawienie zalewu „Antoniów”. Gmina poprzez „Echo Radoszyc” zwraca także uwagę na trwające inwestycje takie jak kanalizowanie miejscowości oraz powstawanie klubu seniora.

Elektroniczną wersję gazety radoszyckiego samorządu znajdziecie TUTAJ. Jest to świetna lektura przed świętami, by zobaczyć, co na naszych oczach powstało bądź nadal powstaje na terenie gminy Radoszyce.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *