REKLAMA

Debata dla Powiatu Koneckiego tkn24.pl za nami!

W środę o godzinie 17:30 rozpoczęliśmy nagrania Debaty dla Powiatu Koneckiego tkn24.pl w gościnnych progach Sali Bankietowej „u Motyla”. Wkrótce u nas będziecie mogli Państwo obejrzeć zapis tej debaty. 

REKLAMA


W debacie udział wzięli (przedstawiamy kandydatów zgodnie z wylosowanymi przez komitety numerami list):

Dorota Duda – nr 3 na liście Komitetu Wyborczego Polskiego Stronnictwa Ludowego w okręgu nr 1, czyli w gminie Końskie, obecnie członkini Zarządu Powiatu Koneckiego. Wcześniej pedagog.

REKLAMA

Wiesław Skowron – nr 1 na liście Koalicyjnego Komitetu Wyborczego SLD Lewica Razem w okręgu nr 2, który obejmuje gminę Stąporków. Radny powiatowy trwającej kadencji. Samorządowiec z wieloletnim doświadczeniem.

Kamil Kubicki – ostatni na liście Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość w okręgu nr 1. Zawodowo pracownik Lasów Państwowych.

Paweł Pękala – nr 1 na liście Komitetu Wyborczego Kreatywna Jedność Powiatu Koneckiego w okręgu nr 3, który obejmuje gminy Radoszyce, Ruda Maleniecka i Fałków. Radny powiatowy trwającej kadencji. Pracownik Urzędu Gminy Fałków.

Krzysztof Jasiński – nr 1 na liście Komitetu Wyborczego Wyborców Samorządni Ziemi Koneckiej Krzysztof Obratański. Krzysztof Jasiński to obecny wiceburmistrz Końskich. Wcześniej dyrektor szkół, samorządowiec z wieloletnim doświadczeniem.

Jacek Matera – nr 3 na liście Komitetu Wyborczego Porozumienie Samorządowe TKN w okręgu nr 1 – gmina Końskie, zastępca burmistrza Końskich w poprzedniej kadencji. Działacz społeczny. Samorządowiec z 19-letnim doświadczeniem.

Debata składała się z kilku rund. To między innymi pytanie od redakcji, pytania od naszych czytelników i widzów, które kandydaci musieli wylosować. Każdy z kandydatów zadał także pytanie jednemu ze swoich konkurentów. Na koniec był czas na krótkie wystąpienie.

Całą debatę już wkrótce wyemitujemy na naszej antenie. Podczas tej kampanii postaramy się przeprowadzić dla Państwa także debaty burmistrzowskie dotyczące Końskich, Stąporkowa oraz Radoszyc. 

REKLAMA

One thought on “Debata dla Powiatu Koneckiego tkn24.pl za nami!

  1. Pingback: Debata kandydatów na burmistrza Końskich 2018 | TKN24

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *