REKLAMA

Górka i Stary dziś bawią się na studniówkach. U nas relacje! [wideo]

Już dziś wieczorem dwie duże szkoły z naszego powiatu bawić będą się na swoich studniówkach. Najważniejszy bal w sobotę 12 stycznia 2019 roku będą mieli maturzyści z popularnej „Górki” w Stąporkowie oraz z koneckiego Starego Ogólniaka. 

REKLAMA

Powyżej przypominamy ubiegłoroczny bal I LO im. KEN w Końskich.
Bale rozpoczną się o godzinie 19:00, a w tkn24.pl jeszcze tego samego wieczoru znajdziecie Państwo obszerne galerie zdjęć z nich, a także skrótowe materiały wideo. Obszerne relacje wideo z obu studniówek wyemitujemy w niedzielę.

W balu I LO wezmą udział uczniowie czterech klas wraz ze swoimi partnerami, nauczycielami i wychowawcami. Studniówka odbędzie się w sali Markiz, a przygrywał do tańca będzie zespół Prestige. W „Starym” tradycją jest, że bal rozpoczyna przepiękny reprezentacyjny polonez – również i tym razem tego tańca nie zabraknie.

REKLAMA

Powyżej możecie zobaczyć relacje z ubiegłorocznego balu ZSP w Stąporkowie. 
W tegorocznej studniówce „Górki” udział wezmą z Liceum Ogólnokształcącego oraz Technikum, które wchodzą w skład Zespołu Szkół. Zobaczymy na niej trzy Polonezy, a w jednym z nich zatańczy także dyrektor tej placówki Hanna Rzepka. Częstym gościem studniówek „Górki” jest burmistrz Dorota Łukomska – być może i tym razem włodarz pojawi się na balu. Bal odbędzie się w sali Astoria w Końskich, a o muzykę zadba DJ Eryk Kieszek.

Wieczorem szukajcie u nas galerii zdjęć z balów oraz skrótów wideo. Jutro zaprezentujemy obszerne relacje wideo.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *