REKLAMA

Innowacyjny sposób czyszczenia klimatyzacji w Stacji Dyszów

Airco Well opatentował kompletnie nowy sposób czyszczenia klimatyzacji w samochodach. Jego zaletą jest niszczenie 100 % grzybów i bakterii, które pojawiają się w tych układach za sprawą mechanicznych działań. Teraz system ten dostępny jest w Stacji Dyszów koło Końskich. Cena za czyszczenie to 100 złotych.

REKLAMA

Efekt płukania gwarantuje eliminację grzybów i bakterii.

Różnica między systemem Airco Well a dotychczasowymi sposobami czyszczenia klimatyzacji polega na użyciu metod mechanicznych. W przypadku użycia tego systemu klimatyzacja w aucie jest rozbierana, a jej składowe przemywane pod specjalnym ciśnieniem mieszanką specjalistycznych środków chemicznych.

Niemiecki Instytut ds. Astmy i Alergii uznał ten sposób czyszczenia klimatyzacji za najlepszy i najzdrowszy dla alergików. System posiada też znak jakości ECARF – europejskiej federacji alergików.

REKLAMA

Airco Well to przede wszystkim zdrowie w Państwa pojeździe. To pierwszy kompleksowy system czyszczenia układu klimatyzacji. Skutecznie czyści z efektem płukania TUNAP – klimatyzacja jest jak nowa. Dzięki temu najlepszemu na świecie rozwiązaniu w końcu w wielu starszych autach może zagościć czyste powietrze bez bakterii i grzybów.

Od kilku tygodni system dostępny jest w Stacji Dyszów, która mieści się na rogu ulicy Warszawskiej w Końskich i Dyszowa. Cena wykonania tego czyszczenia to 100 złotych, a dodatkowo ozonowanie otrzymają Państwo gratis. 

Stacja Dyszów, telefon: 507 507 084 ; 41 251 00 54

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *