REKLAMA

Kibice wysłali kilkadziesiąt paczek do rodaków na Kresach [zdjęcia]

Grupa kibiców zrzeszonych w Widzew Fan Club Końskie już po raz drugi zorganizowała zbiórkę żywności, a następnie wysłała paczki do Polaków mieszkających na Kresach Wschodnich. Wysłano kilkadziesiąt paczek!

REKLAMA

Paczki przygotowane przez kibiców Widzewa.

„Wspólnymi siłami, razem z prywatnymi darczyńcami, niezawodnymi uczniami i nauczycielami I LO im. KEN w Końskich udało nam się skompletować 20 paczek oraz 5 kartonów z najróżniejszymi artykułami spożywczymi.  Serdecznie dziękujemy wszystkim tym którzy pomogli i pokazali że nie jest im obojętny los naszych rodaków na Kresach Wschodnich. Za rok znów pomagamy i liczymy na jeszcze większy odzew!” – mówi nam Kamil Patyk, jeden z organizatorów akcji.

REKLAMA

Zbiórka była przeprowadzona w ramach akcji „Rodacy Bohaterom – Paczka dla Polskiego Kombatanta na Kresach”.

 

REKLAMA

One thought on “Kibice wysłali kilkadziesiąt paczek do rodaków na Kresach [zdjęcia]

  1. Dzień dobry. Nazywam się Mariusz Bojanowski i wraz z młodzieżą z grupy Rzgowska Młodzież Patriotyczna koordynujemy w województwie łódzkim akcję „Rodacy Bohaterom. Paczka dla polskiego kombatanta na Kresach” . To kolejny rok gdy kibice Widzewa Łódź z Końskich tak ofiarnie włączyli się w zbieranie darów dla naszych Rodaków mieszkających na Kresach Rzeczypospolitej. To znak naszej pamięci o tych, którzy walczyli za Polskę tam na Wschodzie. Dzisiaj Oni i ich rodziny, żyją tam w warunkach na jakie nie zasłużyli. Pragniemy w ten sposób pokazać Im, że pamiętamy o nich, wszak stanowimy z nimi Jeden Naród Ponad Granicami. Dziękujemy jeszcze raz wszystkim ofiarodawcom. Relacja na Facebooku na Rzgowska Młodzież Patriotyczna

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *