REKLAMA

Listy kandydatów do Rady Gminy Gowarczów

Znamy już wszystkie nazwiska kandydatów ubiegających się o mandat radnego w gminie Gowarczów. Publikujemy je uszeregowane na okręgi wyborcze oraz listy komitetów.

REKLAMA

Okręg 1 (część sołectwa Gowarczów, ulice: Aleja Wyzwolenia, Mikołaja Kopernika, Partyzantów, Wschodnia)
SOBCZYŃSKI Andrzej Antoni – Komitet Wyborczy Wyborców Barbary Panek
PATRZYKĄT Stanisław Komitet Wyborczy Wyborców Sławomira Cichego
KABAŁA Mariusz – Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
ŻURAWSKI Marian Mirosław – Komitet Wyborczy Wyborców Stanisława Pacochy
BANASIK Zbigniew Jacek – Komitet Wyborczy Wyborców Edyty Wiatrowskiej
BOGUSZ Marek Aleksander – Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

REKLAMA

Okręg 2 (część sołectwa Gowarczów, ulice: Armii Krajowej, Działkowa, Konecka, Krakowska, Plac XX Lecia, Południowa, Spokojna, Stanisława Żuka, Wojska Polskiego)
SARBA Karina – Komitet Wyborczy Wyborców Barbary Panek
SOBCZYŃSKI Tomasz Komitet Wyborczy Wyborców Sławomira Cichego
OLSZEWSKI Jarosław Aleksander Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
STAŃCZYK Sławomir Komitet Wyborczy Wyborców Stanisława Pacochy
WIŚNIEWSKA Małgorzata Agata – Komitet Wyborczy Wyborców Edyty Wiatrowskiej
BOGUSZ Damian Florian – Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Okręg 3 (część sołectwa Gowarczów, ulice: Mikołaja Reja, Szkolna, Tadeusza Kościuszki)
SARBA Paweł Franciszek – Komitet Wyborczy Wyborców Barbary Panek
KĄDZIELA Mirosław Zbigniew – Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
JACASZEK Sławomir – Komitet Wyborczy Wyborców Stanisława Pacochy
DOBOSZ Małgorzata – Komitet Wyborczy Wyborców Edyty Wiatrowskiej
ŻURAWSKA Krystyna – Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
LIPIŃSKI Jan – Komitet Wyborczy Wyborców Sławomira Cichego

Okręg 4 (część sołectwa Gowarczów, ulice: Kościelna, Adama Mickiewicza, Romualda Traugutta, Stefana Żeromskiego, Warszawska, Zamkowa)
LUDWIKOWSKI Czesław Zbigniew – Komitet Wyborczy Wyborców Barbary Panek
WOJCIECHOWSKI Lucjan Zbigniew – Komitet Wyborczy Wyborców Sławomira Cichego
BIELECKI Łukasz Maciej – Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
STOLARCZYK Mariusz – Komitet Wyborczy Wyborców Stanisława Pacochy
SOBCZYŃSKA Lilja Marianna – Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
WANAT GRZEGORZ – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDYTY WIATROWSKIEJ

Okręg 5 (sołectwa: Brzeźnica, Miłaków, Rogówek)
LEWANDOWSKA Magdalena – Komitet Wyborczy Wyborców Sławomira Cichego
JOŃCZYK Krystyna – Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
BANASIK Paulina Katarzyna – Komitet Wyborczy Wyborców Stanisława Pacochy
BANASIK Maciej Paweł – Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
KANIEWSKA Wioletta Maria – Komitet Wyborczy Wyborców Edyty Wiatrowskiej

Okręg 6 (sołectwa: Komaszyce, Morzywół)
MICHAŁOWSKA Karolina – Komitet Wyborczy Wyborców Barbary Panek
GAD Ilona Magdalena – Komitet Wyborczy Wyborców Sławomira Cichego
FERENS Jacek Michał – Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
CHMIELEWSKI Krzysztof Karol – Komitet Wyborczy Wyborców Stanisława Pacochy
NOWAK Ilona Teresa- Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
PARTYKA Zbigniew Mateusz – Komitet Wyborczy Wyborców Edyty Wiatrowskiej

Okręg 7 (Część sołectwa Bębnów, ulice: Główna od nr 1 do nr 30, Leśna, Lipowa, Polna, Strażacka, Wrzosowa, Wschodnia)
TROJANOWSKA-BAŁTOWSKA Karina Maria – Komitet Wyborczy Wyborców Barbary Panek
MADEJ Krzysztof Paweł – Komitet Wyborczy Wyborców Sławomira Cichego
GALANT Magdalena Maria – Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
KULETA Mariusz – Komitet Wyborczy Wyborców Stanisława Pacochy
DERLATKA Edyta Anna – Komitet Wyborczy Wyborców Edyty Wiatrowskiej

Okręg 8 (Część sołectwa Bębnów, ulice: Główna od nr 31 do końca, Kościelna, Ogrodowa, Południowa, Północna, Słoneczna, Spokojna, Zachodnia, Zielona)
PLUTA Edyta – Komitet Wyborczy Wyborców Barbary Panek
MRUK Marek – Komitet Wyborczy Wyborców Sławomira Cichego
WILK Agnieszka – Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
WŁODARCZYK Piotr Marcin – Komitet Wyborczy Wyborców Edyty Wiatrowskiej
SOBCZYŃSKA Katarzyna Jolanta – Komitet Wyborczy Wyborców Stanisława Pacochy

Okręg 9 (część sołectwa: Ruda Białaczowska od nr 1 do nr 53)
MASTALERZ Sabina Edyta – Komitet Wyborczy Wyborców Barbary Panek
FELIŃSKA Ewelina Elżbieta – Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
KAMODA Paweł – Komitet Wyborczy Wyborców Stanisława Pacochy

Okręg 10 (część sołectwa: Ruda Białaczowska od nr 54 do końca)
GRACA Krzysztof Paweł – Komitet Wyborczy Wyborców Barbary Panek
FABISZEWSKI Mariusz – Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
BĄBIK Beata- KOALICYJNY Komitet Wyborczy SLD LEWICA RAZEM
CIOŁKIEWICZ Grzegorz Tadeusz – Komitet Wyborczy Wyborców Stanisława Pacochy
WIĘCKOWSKI Jacek – Komitet Wyborczy Wyborców Edyty Wiatrowskiej

Okręg 11 ( sołectwo: Giełzów)
JOŃCZYK Marek – Komitet Wyborczy Wyborców Barbary Panek
BANASIK Łukasz Marek – Komitet Wyborczy Wyborców Sławomira Cichego
RYNKIEWICZ Marek – Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
FERENSZTEJN Agnieszka Małgorzata – Komitet Wyborczy Wyborców Stanisława Pacochy
CZECH Szczepan – Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Okręg 12  (sołectwo: Borowiec, Skrzyszów)
JUSZYŃSKI Emil – Komitet Wyborczy Wyborców Emila Jusczyńskiego
SZYMCZYK Stefan – Komitet Wyborczy Wyborców Barbary Panek
STROJEWSKI Sławomir – Komitet Wyborczy Wyborców Sławomira Cichego
KĄDZIELA Renata – Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
LIS Marzena – Komitet Wyborczy Wyborców Stanisława Pacochy
KARBOWNIK Jan – Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Okręg 13 (sołectwo: Bernów)
WOSIŃSKA Katarzyna – Komitet Wyborczy Wyborców Barbary Panek
KOŃCZAK Andrzej – Komitet Wyborczy Wyborców Sławomira Cichego
KAŁUŻA Paweł Wiktor – Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
DOBROWOLSKA Marzena Krystyna – Komitet Wyborczy Wyborców Stanisława Pacochy
JOŃCZYK Bogdan – Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Okręg 14 ( sołectwa: Kamienna Wola, Kurzacze)
KARBOWNIK Danuta Barbara – Komitet Wyborczy Wyborców Barbary Panek
DREWNISZ Bogusława Maria – Komitet Wyborczy Wyborców Sławomira Cichego
ARCAB Łukasz Dariusz – Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
MŁYNARCZYK Tomasz Jacek – Komitet Wyborczy Wyborców Stanisława Pacochy
ARCAB Kinga Irena – Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

Okręg 15 (sołectwa: Korytków, Kupimierz)
BORKOWSKI Piotr Wojciech – Komitet Wyborczy Wyborców Barbary Panek
PIKUŁA Jolanta Bożena – Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
STAŃCZYK Paweł Jan – Komitet Wyborczy Wyborców Stanisława Pacochy
BOBIŃSKI Artur Tomasz – Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość

REKLAMA
REKLAMA