REKLAMA

Natalia Szroeder i Piotr Restecki wystąpią na Kuźnicach Koneckich! [wideo]

Kompletnie inne mają być Kuźnice Koneckie 2017. Impreza pod zarządem Doroty Dudy odpowiedzialnej w Starostwie za kulturę i promocję ma nabrać tempa. Jej gwiazdami będą: Natalia Szroeder i Piotr Restecki. 

REKLAMA

Powyżej mogą Państwo zobaczyć teledysk do piosenki „Lustra” Natalii Szroeder. W serwisie YouTube ten klip obejrzało już ponad 10 milionów widzów.

Kuźnice od wielu lat miały niezmienny program. W sobotę odbywały się pokazy historyczne w Maleńcu, tam też rozdawano nagrody powiatowe oraz odbywał się kameralny koncert. W niedzielę impreza przybierała bardziej komercyjnego charakteru i odbywała się w Sielpi. Tym razem będzie zupełnie inaczej!

REKLAMA

Sobota będzie poświęcona 230. rocznicy wizyty króla Stanisława Augusta Poniatowskiego na naszej ziemi. Jak można się więc domyślać tegoroczna rekonstrukcja będzie poświęcona temu faktowi i co ważniejsze: nie odbędzie się tylko w Maleńcu, ale w aż czterech gminach naszego powiatu. Król pojawi się najpierw pod Muzeum Ludowym w Adamowie w gminie Smyków. Następnie jego orszak, a w ślad za nim również uczestnicy rajdu rowerowego przemieszczą się do Radoszyc. W miejscowym kościele odbędzie się msza święta w języku łacińskim, będzie także częstowanie kuglem. Po mszy rekonstrukcja przeniesie się do Jacentowa, gdzie król odpoczywał, a tam zaplanowano piknik i … częstowanie tradycyjnym radoszyckim kuglem.

Na koniec cała świta przejedzie do Maleńca. Późnym popołudniem tam zostaną wręczone doroczne nagrody „Marki Koneckie”, a następnie koncert da znany z programu Must be The Music Piotr Restecki.

W niedzielę 16 lipca Kuźnice przeniosą się nie do Sielpi, a do Końskich! –„Będzie dużo artystycznych wrażeń. Na pewno wystąpi nasz zespół złożony z młodych ludzi  – #Cookie. Chcemy by na scenie zaprezentowała się też złota dziesiątka Festiwalu Katarzyny Gartner. Przesłuchania już trwają i już wyłaniani są Ci twórcy. Natomiast na sam koniec najprawdopodobniej obejrzymy gwiazdę wieczoru – Natalię Szroeder. Na ten występ osiągnęliśmy już wstępne porozumienie.” – opowiada nam Dorota Duda, członek Zarządu Powiatu Koneckiego.

Natalia Szroeder to wokalistka młodego pokolenia. Tworzyła między innymi wspólnie z Liberem. Jej największe hity to single „Lustra” oraz „Nie pytaj jak”. W ubiegły piątek wygrała polsatowskie show „Taniec z Gwiazdami”.

REKLAMA

One thought on “Natalia Szroeder i Piotr Restecki wystąpią na Kuźnicach Koneckich! [wideo]

  1. Dawno nie bylo tak kiepskich kuznic bardzo slabo skąpo myśleli ze podratuja natalia masakra minus za organizacje chyba w ogole jej nie bylo w tym roku poszli na żywioł ludzie byliscie kiedyś na dni radoszyc albo Skarżysko tez potrafia a końskie jak zawsze klapa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *