REKLAMA

Nowa stacja paliw w Końskich. W piątek otwarcie Circle K! [zdjęcia]

Przy ulicy Piłsudskiego 124a (obok dawnej bazy PKS) powstała nowa stacja paliw w Końskich. To Circle K, która gwarantuje najwyższą jakość paliw. Przy stacji funkcjonuje już myjnia bezdotykowa. Na piątek i sobotę zaplanowano oficjalne otwarcie tego miejsca. Na klientów czeka mnóstwo atrakcji, słodki poczęstunek, dla najmłodszych będzie nawet dmuchany zamek!

REKLAMA

Za stworzenie tego miejsca odpowiedzialna jest spółka Geert Oil, a stacja znajduje się przy ulicy Piłsudskiego, która jest jednocześnie główną drogą prowadzącą od Końskich do Modliszewic i dalej w kierunku Łodzi. Na stacji zaopatrzymy się we wszystkie rodzaje paliwa o gwarantowanej najwyższej jakości jakości, które posiadają wszelkie atesty. Jest także możliwość zakupienia butli z gazem.

REKLAMA

Podróżni w ładnym, nowoczesnym budynku stacji będą mogli posilić się hot dogiem, czy wypić kawę z ekspresu. Sklep zaopatrzony został w podstawowe artykuły spożywcze, różnego rodzaju alkohole, prasę. Zakupimy także artykuły motoryzacyjne pierwszej potrzeby jak na przykład żarówki, wycieraczki, gaśnicę samochodową, czy kosmetyki do auta. Warto też od razu zostać członkiem klubu Circle K, wyrobić klubową kartę  i korzystać z atrakcyjnych rabatów i promocji na wszystkich stacjach tej marki.

Circle K w Końskich przy ulicy Piłsudskiego 124a funkcjonuje już testowo, ale pełną parą rusza o północy z czwartku na piątek. Natomiast oficjalne otwarcie stacji z przecięciem wstęgi zaplanowano na piątek o godzinie 12:00. Zarówno w piątek jak i sobotę na klientów czeka wiele atrakcji: dla najmłodszych będzie dmuchany zamek i słodki poczęstunek, dorośli otrzymają darmowe gadżety, ale i będą mogli skorzystać z rabatów przewidzianych na te dni: kawa i hot dogi będą o połowę tańsze, a paliwo dla posiadaczy karty EXTRA Club będzie tańsze o 15 groszy na litrze! Przypomnijmy, że przy stacji funkcjonuje już myjnia bezdotykowa – na monety oraz specjalne kluczyki, które można doładowywać.

Zdjęcia:

artykuł sponsorowany

REKLAMA

2 thoughts on “Nowa stacja paliw w Końskich. W piątek otwarcie Circle K! [zdjęcia]

  1. Na tej stacji to chyba macie ceny olei Warszawskie 20 zł drożej niż na innych stacjach w naszym mieście także pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *