REKLAMA

Radiator$ w sparingu pokonali Tęczę

W minioną środę drużyna seniorów KS Radiator$ Stąporków na boisku przy ulicy Południowej w Końskich rozegrała swój kolejny sparing, tym razem z drużyną Tęczy Gowarczów. Po wyrównanym i dobrym meczu KS Radiator$ zwyciężył 5:4.

REKLAMA

Zdjęcie poglądowe.

Bramki dla drużyny ze Stąporkowa strzelili: Michał Małecki -2, Michał Włudarczyk, Arkadiusz Karpiński i testowany nowy zawodnik Kordian Żak. Podopieczni trenera Sławomira Jedynaka wystąpili w następującym składzie:
Mateusz Żak, Łukasz Kwiecień, Arkadiusz Karpiński, Tomasz Kapusta, Paweł Mendygrał, Dariusz Kurcbart, Piotr Bernat, Kordian Żak, Michał Małecki, Michał Włudarczyk, Damian Dzięcioł, Grzegorz Siudek, oraz Kacper Wydra.

W tym meczu jako nowi zawodnicy testowani byli Kordian Żak oraz Damian Dzięcioł, którzy najprawdopodobniej w rozgrywkach ligowych dołączą do drużyny. Obaj poprzednio występowali w drużynie juniora młodszego Granatu Skarżysko. Do drużyny seniorów Radiatorsa dołączyli młodzi zawodnicy – wychowankowie klubu Piotr Bernat i Kacper Wydra, którzy występowali jesienią w juniorach młodszych. Według trenera Jedynaka był to pożyteczny sparing, zawodnicy jego drużyny zagrali bardzo dobrze, pomimo tego,że zabrakło w sparingu kilku graczy z podstawowego składu. Kolejny sparing drużyna Radiatorsa planuje rozegrać w najbliższą niedzielę (11.03) o godzinie 9.00 na boisku w Końskich z drużyną Samsonowa, która po rudzie jesiennej zajmuje I miejsce w rozgrywkach ligowych klasy B gr.I.

REKLAMA

info: Radiator$ Stąporków

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *