REKLAMA

Tylko Tęcza w A Klasie. Zobaczcie terminarz

Tylko Tęcza Gowarczów będzie reprezentować powiat konecki w świętokrzyskiej A Klasie w sezonie 2018/2019. Przypomnijmy, że drużyna ta w ubiegłym sezonie niemal nie wywalczyła awansu. Teraz jest jednym z faworytów!

REKLAMA

Foto: Fanpage Tęcza Gowarczów.

Tęcza rozgrywki rozpocznie od spotkania u siebie 19 sierpnia, rundę jesienną zakończy 10 listopada. Poniżej publikujemy harmonogram gier A Klasy w rundzie jesiennej sezonu 2018/2019: 

REKLAMA

Kolejka 1
Tęcza Gowarczów — Politechnika Świętokrzyska Kielce Nd 19 SIE 11:00
Polanie Pierzchnica — Samson Samsonów Nd 19 SIE 15:00
Gród Ćmińsk — Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn Nd 19 SIE 15:00
Polonia Białogon Kielce — ŁKS Łopuszno Nd 19 SIE 15:00
Top-Spin Promnik — MSS-Klonówka Masłów Nd 19 SIE 15:00
Granat Borki — Wicher Miedziana Góra Nd 19 SIE 15:00
Orlęta Kielce — Lechia Strawczyn Nd 19 SIE 15:00

Kolejka 2
Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn — Wicher Miedziana Góra Nd 26 SIE 15:00
Politechnika Świętokrzyska Kielce — Granat Borki Nd 26 SIE 15:00
Gród Ćmińsk — Samson Samsonów Nd 26 SIE 15:00
Polanie Pierzchnica — Orlęta Kielce Nd 26 SIE 15:00
Lechia Strawczyn — Polonia Białogon Kielce Nd 26 SIE 15:00
MSS-Klonówka Masłów — Tęcza Gowarczów Nd 26 SIE 15:00
ŁKS Łopuszno — Top-Spin Promnik Nd 18 LIS 12:00

Kolejka 3
Wicher Miedziana Góra — Politechnika Świętokrzyska Kielce Sb 1 WRZ 16:00
Tęcza Gowarczów — ŁKS Łopuszno Nd 2 WRZ 11:00
Polonia Białogon Kielce — Polanie Pierzchnica Nd 2 WRZ 15:00
Top-Spin Promnik — Lechia Strawczyn Nd 2 WRZ 15:00
Granat Borki — MSS-Klonówka Masłów Nd 2 WRZ 15:00
Orlęta Kielce — Gród Ćmińsk Nd 2 WRZ 15:00
Samson Samsonów — Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn Nd 2 WRZ 16:00

Kolejka 4
Gród Ćmińsk — Polonia Białogon Kielce Nd 9 WRZ 15:00
Polanie Pierzchnica — Top-Spin Promnik Nd 9 WRZ 15:00
Lechia Strawczyn — Tęcza Gowarczów Nd 9 WRZ 15:00
ŁKS Łopuszno — Granat Borki Nd 9 WRZ 15:00
MSS-Klonówka Masłów — Wicher Miedziana Góra Nd 9 WRZ 15:00
Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn — Politechnika Świętokrzyska Kielce Nd 9 WRZ 15:00
Samson Samsonów — Orlęta Kielce Nd 9 WRZ 16:00

Kolejka 5
Wicher Miedziana Góra — ŁKS Łopuszno Sb 15 WRZ 16:00
Tęcza Gowarczów — Polanie Pierzchnica Nd 16 WRZ 11:00
Politechnika Świętokrzyska Kielce — MSS-Klonówka Masłów Nd 16 WRZ 15:00
Top-Spin Promnik — Gród Ćmińsk Nd 16 WRZ 15:00
Polonia Białogon Kielce — Samson Samsonów Nd 16 WRZ 15:00
Orlęta Kielce — Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn Nd 16 WRZ 15:00
Granat Borki — Lechia Strawczyn Nd 16 WRZ 15:00

Kolejka 6
Orlęta Kielce — Polonia Białogon Kielce Nd 23 WRZ 15:00
Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn — MSS-Klonówka Masłów Nd 23 WRZ 15:00
ŁKS Łopuszno — Politechnika Świętokrzyska Kielce Nd 23 WRZ 15:00
Lechia Strawczyn — Wicher Miedziana Góra Nd 23 WRZ 15:00
Polanie Pierzchnica — Granat Borki Nd 23 WRZ 15:00
Gród Ćmińsk — Tęcza Gowarczów Nd 23 WRZ 15:00
Samson Samsonów — Top-Spin Promnik Nd 23 WRZ 15:00

Kolejka 7
Wicher Miedziana Góra — Polanie Pierzchnica Sb 29 WRZ 15:00
Tęcza Gowarczów — Samson Samsonów Nd 30 WRZ 11:00
Top-Spin Promnik — Orlęta Kielce Nd 30 WRZ 15:00
MSS-Klonówka Masłów — ŁKS Łopuszno Nd 30 WRZ 15:00
Granat Borki — Gród Ćmińsk Nd 30 WRZ 15:00
Polonia Białogon Kielce — Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn Nd 30 WRZ 15:00
Politechnika Świętokrzyska Kielce — Lechia Strawczyn Nd 30 WRZ 15:00

Kolejka 8
Lechia Strawczyn — MSS-Klonówka Masłów Nd 7 PAŹ 15:00
Polonia Białogon Kielce — Top-Spin Promnik Nd 7 PAŹ 15:00
Orlęta Kielce — Tęcza Gowarczów Nd 7 PAŹ 15:00
Samson Samsonów — Granat Borki Nd 7 PAŹ 15:00
Gród Ćmińsk — Wicher Miedziana Góra Nd 7 PAŹ 15:00
Polanie Pierzchnica — Politechnika Świętokrzyska Kielce Nd 7 PAŹ 15:00
Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn — ŁKS Łopuszno Nd 7 PAŹ 15:00

Kolejka 9
Wicher Miedziana Góra — Samson Samsonów Sb 13 PAŹ 15:00
Tęcza Gowarczów — Polonia Białogon Kielce Nd 14 PAŹ 11:00
ŁKS Łopuszno — Lechia Strawczyn Nd 14 PAŹ 15:00
MSS-Klonówka Masłów — Polanie Pierzchnica Nd 14 PAŹ 15:00
Politechnika Świętokrzyska Kielce — Gród Ćmińsk Nd 14 PAŹ 15:00
Granat Borki — Orlęta Kielce Nd 14 PAŹ 15:00
Top-Spin Promnik — Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn Nd 14 PAŹ 15:00

Kolejka 10
Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn — Lechia Strawczyn Nd 21 PAŹ 14:00
Polanie Pierzchnica — ŁKS Łopuszno Nd 21 PAŹ 14:00
Gród Ćmińsk — MSS-Klonówka Masłów Nd 21 PAŹ 14:00
Samson Samsonów — Politechnika Świętokrzyska Kielce Nd 21 PAŹ 14:00
Orlęta Kielce — Wicher Miedziana Góra Nd 21 PAŹ 14:00
Polonia Białogon Kielce — Granat Borki Nd 21 PAŹ 14:00
Top-Spin Promnik — Tęcza Gowarczów Nd 21 PAŹ 14:00

Kolejka 11
Wicher Miedziana Góra — Polonia Białogon Kielce Sb 27 PAŹ 14:00
Tęcza Gowarczów — Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn Nd 28 PAŹ 11:00
Lechia Strawczyn — Polanie Pierzchnica Nd 28 PAŹ 14:00
ŁKS Łopuszno — Gród Ćmińsk Nd 28 PAŹ 14:00
MSS-Klonówka Masłów — Samson Samsonów Nd 28 PAŹ 14:00
Politechnika Świętokrzyska Kielce — Orlęta Kielce Nd 28 PAŹ 14:00
Granat Borki — Top-Spin Promnik Nd 28 PAŹ 14:00

Kolejka 12
Tęcza Gowarczów — Granat Borki Nd 4 LIS 11:00
Polonia Białogon Kielce — Politechnika Świętokrzyska Kielce Nd 4 LIS 13:00
Top-Spin Promnik — Wicher Miedziana Góra Nd 4 LIS 13:00
Gród Ćmińsk — Lechia Strawczyn Nd 4 LIS 13:00
Orlęta Kielce — MSS-Klonówka Masłów Nd 4 LIS 13:00
Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn — Polanie Pierzchnica Nd 4 LIS 13:00
Samson Samsonów — ŁKS Łopuszno Nd 4 LIS 13:00

Kolejka 13
Wicher Miedziana Góra — Tęcza Gowarczów Sb 10 LIS 13:00
Politechnika Świętokrzyska Kielce — Top-Spin Promnik Nd 11 LIS 13:00
Granat Borki — Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn Nd 11 LIS 13:00
Polanie Pierzchnica — Gród Ćmińsk Nd 11 LIS 13:00
Lechia Strawczyn — Samson Samsonów Nd 11 LIS 13:00
ŁKS Łopuszno — Orlęta Kielce Nd 11 LIS 13:00
MSS-Klonówka Masłów — Polonia Białogon Kielce Nd 11 LIS 13:00

REKLAMA
REKLAMA