REKLAMA

W Pacar Servis rusza regeneracja części

Nowa usługa w nowoczesnym warsztacie Pacar Servis, który znajduje się w Szóstakach w gminie Radoszyce. Od marca będzie można tam regenerować części. 

REKLAMA

Do szeregu usług, które dotychczas proponował Pacar Servis takich jak: mechanika i elektromechanika; wulkanizacja; chip tuning, usuwanie DPF, FAP, czy autolaweta teraz dołącza coś zupełnie nowego. Od marca specjaliści z serwisu będą regenerować części. –„Dopinamy już ostatnie działania związane z tą nową usługą. Już za miesiąc zapraszamy wszystkich, którzy potrzebują regeneracji wtrysków, pompowtrysków, pomp cr, turbosprężarek, głowic, alternatorów, czy rozruszników.” – opowiada nam Łukasz Pakuła, właściciel Pacar Servis.

REKLAMA

Usługi związane z regeneracją części skierowane są do osób indywidualnych, ale i warsztatów, czy osób trudniących się mechanikom. Wszystkie warsztaty będą mogły liczyć na indywidualną wycenę, możliwa jest także negocjacja cen związanych z tymi usługami. Już od marca będzie można z regeneracji skorzystać w Pacar Servis w gminie Radoszyce, w miejscowości Szóstaki.

Regeneracja części: wtryski, pompowtryski, pompy cr, turbosprężarki, głowice, alternatory, rozruszniki itd. – już od marca w Pacar Servis!

Kontakt: tel. 724 859 409 / 601 299 608
www.pacarservis.pl

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

REKLAMA