REKLAMA

A Klasa: Koneckie zespoły w zmiennych nastrojach

Dwa zwycięstwa i dwie porażki to bilans gier zespołów z powiatu koneckiego w świętokrzyskiej, piłkarskiej A Klasie w miniony weekend. Przedstawiamy Wam wyniki tych potyczek. 

REKLAMA

Piłkarska, świętokrzyska A Klasa, 4. kolejka sezonu 2021/2022: 
KS Smyków – Astra Piekoszów 3:0 (2:0)
Gole: Jarząbek, Mech, Cołta
KS Smyków: Mateusz Mendygrał, Aleks Kuśmierczyk (Dominik Cołta), Michał Miśtal, Damian Jurek, Mateusz Wieczorek (Kacper Ślusarczyk), Michał Staciwa (Michał Mirosławski), Dawid Kołodziejczyk (Bartosz Majchrzak), Damian Zbróg, Kamil Mech, Mateusz Jarząbek (Dominik Młodziński), Karol Nieszporek.

REKLAMA

Smykowianie zajmują piąte miejsce w tabeli A Klasy. W przyszłą niedzielę o 16:00 KS Smyków w Radoszycach powalczy z Partyzantem.

Tęcza Gowarczów – Sokół Górnik Rykoszyn 0:1

Ekipa z Gowarczowa po tej serii gier zajmuje szóste miejsce w A Klasie. W niedzielę o 11:00 Tęcza podejmie u siebie Samsona Samsonów.

ULKS Łączna – Partyzant Radoszyce 2:3 (0:2)
Gole dla Partyzanta: Pałka, Dymek, Zajęcki
Partyzant: Jakub Kosik, Bartosz Długosz, Paweł Laskowski, Albert Zajęcki, Marcin Świercz (Kacper Rajek), Paweł Cegieła, Maciej Dymek, Łukasz Pałka, Paweł Mechelewski (Michał Szustak), Jakub Pękala (Bartosz Kabała), Bartłomiej Szustak.

Radoszyczanie wskoczyli na trzecie miejsce w tabeli i do lidera tracą tylko jeden punkt. W niedzielę o 16:00 u siebie powalczą z KS Smyków.

Victoria Mniów – Radiator$ Stąporków 5:2 (3:1)
Gole dla Radiator$: Patryk Zygmunt, Kordian Żak

Ekipa ze Stąporkowa plasuje się na siódmej pozycji w A Klasie. W niedzielę o 15:00 podejmie u siebie drużynę Sokoła Górnika Rykoszyn.

 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *