B Klasa: Porażki 'Kamionki’ i GLKS Fałków

Porażki w swoich weekendowych meczach zanotowały drużyny z powiatu koneckiego występujące w świętokrzyskiej B Klasie.

Zdjęcie poglądowe.

KS Kamienna Wola dotychczas w tym sezonie w B Klasie zgromadziła 3 punkty i zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli B Klasy. W minioną niedzielę grając na wyjeździe dostała potężne lanie od Politechniki Świętokrzyskiej Kielce… nie wiadomo jednak jak to starcie potraktuje Świętokrzyski Związek Piłki Nożnej. KS Kamienna Wola wyszła na mecz w dziewięciu, a został on przerwany w 30 minucie przy wyniku 5:0, bo kilku kolejnych zawodników narzekało na kontuzje. W niedzielę 11 października KS Kamienna na wyjeździe ma zmierzyć się z ULKS Łączna.

Politechnika Świętokrzyska Kielce – KS Kamienna Wola 0:5 (mecz przerwany w 30 minucie)

Wysoko przegrali także zawodnicy GLKS Fałków. Zespół ten zajmuje 8 miejsce w tabeli, a w miniony weekend uległ Moravii II Morawica (3 zespół w tabeli). W niedzielę o 11:00 fałkowianie podejmą u siebie Orlicz II Suchedniów.

Moravia II Morawica – GLKS Fałków 4:1