REKLAMA

Bąk i Krawczyk zawalczą 7 marca na TFL 20

Już w sobotę 7 marca na jubileuszowej gali TFL 20 w Radomiu walczyć będą dwaj reprezentanci Brawler Fight Club Końskie – Artur Krawczyk oraz Gerard Bąk. Walki będzie można zobaczyć w telewizji FightBox.

REKLAMA

Niesamowicie ciekawe zestawienie czeka na kibiców podczas dwudziestej edycji TFL – Thunderstrike Fight League w Radomiu. Silny reprezentant BRAWLER Fight Club Końskie Gerard Bąk po zwycięstwie nad Michałem Tarabańka podczas TFL 18, tym razem skrzyżuje rękawice z reprezentantem Włodawy Konradem Rusińskim. Zawodnik z Lubelszczyzny efektownie zaprezentował się na TFL 19, gdzie 21 grudnia w Hali Sportowej Globus poddał Kacpra Justa. Pojedynek zakontraktowany został w umownym limicie wagowym do 80 kg. „Jedna z najbardziej wyczekiwanych walk podczas dwudziestej edycji TFL. Uważam że obaj Panowie mogą skraść show tej nocy. Warunki fizyczne są zdecydowanie po stronie Konrada Rusińskiego, jednak zawodowe doświadczenie premiuje Gerarda Bąka.” – komentuje organizator TFL promotor JS Promotion Jacek Sarna.

REKLAMA

Przedstawiciel klubu BRAWLER Fight Club Końskie Artur Krawczyk podczas dwudziestej jubileuszowej edycji TFL – Thunderstrike Fight League zmierzy się z reprezentantem Słowacji Svatoslavem Dutką. Podopieczny trenera Marcina Kija już 7 marca w Radomiu stoczą swój pierwszy zawodowy pojedynek w nowym limicie wagowym do 66 kg – „Czuje się bardzo mocny w nowej dywizji. Jestem silniejszy ale nie tracę kondycji. Walka zweryfikuje moją decyzję o zejściu do niższej kategorii. Pierwszy raz w karierze zmierzę się z rywalem spoza granic Polski, co daje mi jeszcze większą mobilizację ponieważ wiem, że cała hala w Radomiu będzie trzymać kciuki za każdego Polaka” – komentuje Artur Krawczyk.

Obaj zawodnicy to podopieczni trenera Marcina Kija.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *