REKLAMA

Beata Siadul zastępcą burmistrza w Stąporkowie

Wieloletnia urzędniczka Beata Siadul została nominowana na stanowisko zastępcy burmistrza miasta i gminy Stąporków. Będzie ona pomagać w wykonywaniu obowiązków burmistrz Dorocie Łukomskiej. 

REKLAMA

„Przed samorządami historyczny moment związany z możliwością pozyskiwania bardzo dużych środków zewnętrznych z programów z nowej unijnej perspektywy funansowej. Odpowiedzialny samorząd musi być do tego profesjonalnie przygotowany. To będzie czas, który będzie biegł nieubłaganie szybko, a ja będę walczyła o każde dofinansowanie dla gminy. Do tego potrzeba pewnej reorganizacji” – mówi Dorota Łukomska, burmistrz miasta i gminy Stąporków.

REKLAMA

Burmistrz Łukomska zdecydowała się na zaangażowanie zastępcy, który odciąży ją w niektórych obowiązkach –„Mamy rewelacyjnych pracowników, naczelników, dyrektorów jednostek podległych. Chylę przed Wami czoła za to co robicie. Natomiast od 6 lipca  do funkcji zastępcy burmistrza zdecydowałam się powołać Beatę Siadul, co ważne dotychczasowego pracownika urzędu, kierownika Referatu Ochrony Środowiska” – uzasadnia swoją decyzję Dorota Łukomska.

Nowa wiceburmistrz Stąporkowa Beata Siadul w tamtejszym magistracie pracuje od 2015 roku przechodząc przez różne szczeble urzędniczej kariery.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *