REKLAMA

Beata Szydło w czwartek przyjedzie do Końskich

Była premier, a obecnie europarlamentarzystka z ramienia Prawa i Sprawiedliwości Beata Szydło w czwartek spotka się z mieszkańcami Końskich. 

REKLAMA

Foto: archiwum tkn24

O godzinie 14:15 w okolicach Kolegiaty św. Mikołaja, na koneckim rynku rozpocznie się briefing prasowy z udziałem byłej premier. Następnie Szydło odpowiadać będzie na pytania mieszkańców, poświęci czas na indywidualne rozmowy z nimi w okolicach rynku. Spotkanie jest otwarte, tematycznie związane jest ono z trwającą kampanią do Europarlamentu.

REKLAMA
REKLAMA

4 thoughts on “Beata Szydło w czwartek przyjedzie do Końskich

 1. Herhor pisze:

  A czy będzie sama czy z Tymkiem

 2. robert pisze:

  o przypomniala sobie o świętokrzyskim Końskich jak o koryto znów chodzi ….znow wmówić że wszystko innych wina i nas zagniata pomijając że Pis w poprzednich wyborsch do Brukseli mail najwiecej posłów, prezydenta z pisu rząd pisu komisarzy itp…I co ugrali przed te lata w Uni poza kłótniami i populizmem ??? Kto godził się na to wszystko ??? I ona teraz tu przyjedzie i wmówi ciemnocie która tyle lat karmiona była kłamstwem propaganda i socjalem ze to wszystko wina innych a i Tuska !!!!!! jakie to jest żałosne!!Pani Szydło gdzie są te helikoptery że Starachowic??? Haha ludzie pozbawieni uczciwości i odpowiedzialności za swoją pracę!!!!!

 3. Herhor pisze:

  Czy będzie sama czy z Tymkiem

 4. Herhor pisze:

  Czy będzie rozdawać broszki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *