REKLAMA

Będą zbierać nakrętki podczas Koneckiego Motospotu. Zapowiedź

Grupa Konecki Motopiknik serdecznie zaprasza na pierwszy w tym roku spot motoryzacyjny „Akcja Nakrętka”, który rozpocznie się w  niedzielę 10 kwietnia o godzinie 14:00 na  parkingu przy stadionie OSiR w Końskich. Podczas wydarzenia odbędzie się również zbiórka plastikowych nakrętek przeznaczonych na cele charytatywne.

REKLAMA

Źródło: Konecki Motopiknik na Facebooku.

Grupa ma na swoim koncie wiele innych akcji pomocowych. Jedną z nich była zbiórka datków podczas IV edycji Koneckiego Motopikniku, który odbył się we wrześniu 2021 roku. Pieniądze przeznaczono na pomoc 6-letniemu choremu chłopcu z terenu powiatu koneckiego – Igorowi Polakowskiemu. Zjazd zakończył się sukcesem. Ekipie udało się zebrać ponad 6500 złotych na leczenie oraz rehabilitację chłopca.

REKLAMA

W tym roku w trakcie motospotu zorganizowana zostanie zbiórka plastikowych nakrętek. Organizatorzy akcji serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w wydarzeniu oraz przyłączenia się do pomocy charytatywnej.

Przypominamy, że zjazd fanów motoryzacji odbędzie się w niedzielę 10 kwietnia o godzinie 14:00 na placu manewrowym przy stadionie OSiR w Końskich.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *