REKLAMA

Bogata oferta na Sylwestra od Kuźnicy w Sielpi!

Niezwykle bogate menu, zabawa z krakowskim zespołem Show Time Band w przepięknie udekorowanej sali, możliwość noclegu i noworocznego śniadania w kompleksie. To w skrócie oferta Kuźnicy znajdującej się w Sielpi na bal sylwestrowy 2022/2023! Zapisy już trwają: tel. 883 922 884. 

REKLAMA

Już pierwszy rzut oka na salę wprowadzi Państwa w  magiczny sylwestrowy wieczór oraz nastrój. Będzie ona bowiem udekorowana w iście bajkowy sposób. Cena balu w Kompleksie Kuźnica to 550 zł od pary, a oferta jest niezwykle bogata. Gospodarze przewidzieli dań gorących serwowanych do stolików, ale i kolejne w bemarach z możliwością korzystania z nich bez ograniczeń. Na stołach nie zabraknie zimnej płyty, a przewidziano także sushi, słodki stół oraz osobno funkcjonujący drink bar. Każda z par otrzyma także 0,5 litra wódki.

REKLAMA

O północy przewidziano pokaz fajerwerków oraz poczęstunek szampanem. Dla zainteresowanych możliwy jest na miejscu nocleg połączony z bogatym śniadaniem noworocznym. Podczas imprezy do zabawy zaprosi krakowski zespół Show Time Band. Początek o godzinie 20:00.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *