Cenne trzy punkty Neptuna w wyjazdowym meczu!

Neptun Końskie w sobotnie południe rozgrywał kolejny ligowy mecz. Tym razem nasi zawodnicy w Ożarowe walczyli z tamtejszym Alitem. Wygrali i przynajmniej na chwilę znów są liderami IV Ligi.

To był mecz dwóch zespołów z góry tabeli i zdaniem obserwatorów spotkanie mogło się podobać – obfitowało w ciekawe akcje i walkę zawodników. Przypomnijmy, że Alit do tego meczu podchodził jako piąty zespół IV Ligi z 25 punktami na koncie, a żółto-niebiescy byli na czwartej pozycji mając zgromadzone 27 oczek.  Do przerwy na tablicy wciąż widniał bezbramkowy remis.

Druga odsłona to kilka ciekawych akcji naszego teamu, a w jednej z nich zawodnikom Arkadiusza Bilskiego udało się wywalczyć rzut karnego. Na gola w 63′ minucie zamienił go Patryk Kwiecień. Jak się później okazało było to jedyne trafienie w tym spotkaniu.

W przyszłą niedzielę o 13:00 Neptun podejmie na stadionie przy ulicy Sportowej trzeci zespół rozgrywek, czyli AKS Busko-Zdrój. Już dziś zapraszamy Państwa do kibicowania.

Alit Ożarów – Neptun Końskie 0:1 (0:0)
Gol: Patryk Kwiecień z rzutu karnego

One thought on “Cenne trzy punkty Neptuna w wyjazdowym meczu!