REKLAMA

Charytatywny motospot dla Kacperka [zdjęcia]

W niedzielę w godzinach popołudniowych miał miejsce charytatywny spot motoryzacyjny. Wydarzenie odbyło się w Końskich na parkingu przy markecie Kaufland. Zbierano środki dla chorego Kacperka.

REKLAMA

Na spotkaniu fanów czterech kółek pojawiło się około 70 samochodów. Wzięły one udział w różnych konkursach zorganizowanych przez Kamila Szlęzaka.

REKLAMA

W trakcie wydarzenia zbierane były środki na rehabilitację Kacperka z Czerwonej Woli Kolonii w gminie Słupia Konecka. Chłopiec od urodzenia cierpi na encefalopatię – rzadką chorobę genetyczną, spowodowaną niedziedziczoną mutacją w genie CDKL5. Więcej o nim pisaliśmy TUTAJ. Do puszki udało się zebrać 1167 zł.

W trakcie spotu podsumowano konkursy w różnych kategoriach. Nagroda za najlepszą felgę powędrowała do Peugeota 406, najlepszy Static do VW Golfa II, najlepszy Airride do BMW E38. Wyróżniono też BMW E30 Cabrio, VW Golfa III oraz Mercedesa W104. Główne nagrody powędrowały do właścicieli Audi A7, VW Corrado oraz BMW E46. W konkursie na najlepszy wydech publiczność wyłoniła najlepsze ich zdaniem auto, czyli Volkswagena Golfa II należącego do Łukasza Florczyńskiego.

Zdjęcia (Małgorzata Kania):

REKLAMA

2 thoughts on “Charytatywny motospot dla Kacperka [zdjęcia]

  1. Telus pisze:

    w doskonałyn PiSowskim państwie trzeba robić zbiórki na leczenie dzieci bo ten nieludzki rząd ma ogromna kasę dla swoich funkcjonariuszy ale na chore dzieci juz nie!

  2. aaa pisze:

    tak jest państwo -władza ma w dupxx społeczeństwo dba tylko o swoje litery .a dla kamila wielki szacun że organizuje takie zbiórki

Dodaj komentarz