REKLAMA

Ciężki poranek na koneckich drogach [zdjęcia]

Dzisiejszy poranek na koneckich drogach jest dość ciężki i obfity w kolizje. Z samego rana wydarzyły się dwie stłuczki, jedna na skrzyżowaniu ulic Staszica i Koneckich Odlewników a druga na ulicy Kieleckiej, gdzie będą utrudnienia na pasie w stronę miasta.

REKLAMA

Zdarzenie na ul. Kieleckiej; Źródło: Ireneusz Łosiak

Trzeźwa 29-latka wymusiła pierwszeństwo wyjeżdżając z ulicy Staszica na obwodnicę i spowodowała stłuczkę. Nikomu nic się nie stało, a sprawczyni została ukarana mandatem karnym.

„Dzisiaj około godziny 7:00, trzeźwa kierująca pojazdem volkswagen, lat 29, jadąc ulicą Staszica do skrzyżowania z ul. Koneckich Odlewników, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadącemu od Końskich pojazdowi mercedes, którym kierowała 41-letnia, trzeźwa, kobieta. W wyniku zdarzenia doszło do zderzenia pojazdów. Sprawczyni zdarzenia ukarana została mandatem” – opowiadała Marta Przygodzka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Końskich.

REKLAMA

Drugie zdarzenie miało miejsce na ulicy Kieleckiej, czyli także na obwodnicy. Z naszych ustaleń wynika, że przez jakiś czas będą utrudnienia na pasie prowadzącym z miejscowości Brody w stronę miasta. Powodem jest stłuczka trzech pojazdów. Na miejsce skierowane zostało pogotowie lotnicze i karetka. Życiu poszkodowanym nic nie zagraża. Trwają utrudnienia na jednym pasie, ale przejazd w stronę miasta jest możliwy

„Z naszych wstępnych ustaleń wynika, że dzisiaj około godziny 8:05 w Końskich na ulicy Kieleckiej, droga wojewódzka 728, kierująca pojazdem renault traffic 55-letnia trzeźwa kobieta nie zachowała odpowiedniej odległości za samochodem poprzedzającym i uderzyła w tył pojazdu volkswagen polo, kierowanego przez 46-letniego mężczyznę, również trzeźwego, który uderzył w autobus karosa, kierowany przez 67-letniego trzeźwego mężczyznę. Autobus nie przewoził pasażerów. W wyniku zdarzenia, do szpitala zostali zabrani: kierująca pojazdem renault trafiic oraz kierujący pojazdem volkswagen polo. Na miejscu dalej trwają czynności służb – mówiła nam Marta Przygodzka.

Zdjęcia ze zdarzenia na ul. Kieleckiej (Ireneusz Łosiak):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *