REKLAMA

DJ Singen poleca się na wszelkie imprezy [zdjęcia]

Disc Jockey Singen pochodzący z naszego regionu to idealne rozwiązanie na Twoją imprezę! Oprócz obsługi muzycznej oferuje on także na wynajem efektowny napis LOVE, ciężki dym i dekoracyjne oświetlenie architektoniczne. Więcej o DJ’u znajdziecie na jego fanpage – TUTAJ. Najszybciej może skontaktować się z nim telefonicznie: 666 025 820. 

REKLAMA

DJ Singen podczas pracy.

DJ Singen pochodzi z okolic Opoczna, ale bardzo często zajmuje się obsługą wydarzenie na terenie powiatu koneckiego, czy kieleckiego. Na rynku działa od 2006 roku, a imprezami okolicznościowymi zajmuje się od 2014 roku. Jako „Studio 107” zajmuje się także techniczną obsługą imprez plenerowych. W swojej ofercie posiada sceny plenerowe wraz oświetleniem i nagłośnieniem.

Warto skorzystać także z usług dodatkowych – można wynająć efektowny napis LOVE, dekoracje ciężkim dymem oraz dekoracyjne oświetlenie architektoniczne.

REKLAMA

Disc Jockey Singen to idealne rozwiązanie na imprezy plenerowe, ale i okolicznościowe. Tysiące zadowolonych gości może to potwierdzić. DJ’a można wynająć na wesela, jubileusze, imprezy firmowe, 18-stki, czy różnego rodzaju eventy.

DJ Singen,
telefon:  666 025 820
Fanpage – TUTAJ

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *