REKLAMA

Dołącz do nas! Płatny staż w portalu i tv czeka!

Portal tkn24.pl z telewizją internetową o tej samej nazwie, a także telewizja kablowa tkn24 Końskie poszukują osób do współpracy. Zapraszamy na płatny staż, a w przypadku sprawdzenia się, być może również na dłużej! Ślijcie swoje aplikacje zawierające CV, a najlepiej także portfolio na [email protected] 

REKLAMA

Kto może do nas dołączyć? Jesteśmy otwarci na wszelkie aplikacje. Poszukujemy zarówno dziennikarzy, jak i operatorów oraz montażystów. WAŻNE: w naszej redakcji każdy jest mediaworkerem, czyli musi po części posiadać wszystkie umiejętności związane z pracą w nowoczesnych mediach.

REKLAMA

Co będziesz u nas robić? Przede wszystkim poznasz zawody takie jak dziennikarz, operator kamery, montażysta wideo, fotoreporter, specjalista social mediów oraz reklamy.

Co musisz umieć? Przede wszystkim potrzebne są dobre chęci, duża ilość wolnego czasu i zapał do pracy w mediach. Reszty da się nauczyć. Oczywiście osoby z doświadczeniem, czy z umiejętnościami pracy z aparatem fotograficznym, mikrofonem, czy kamerą też są mile widziane. Cenimy sobie także tych, którzy posiadają tak zwane „lekkie pióro”.

Chcesz spróbować? Nie wahaj się i złóż swoją aplikację na naszego maila: [email protected] 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *