REKLAMA

Doskonały Piotr Salata już w finale The Voice Senior

Piotr Salata w sobotnim półfinale piątej edycji show The Voice Senior brawurowo wykonał „Put Your Head on My Shoulder” z repertuaru Paula Anka i decyzją swojego trenera Tomasza Szczepanika jest już finalistą programu! W przyszłą sobotę czekają nas więc ogromne emocje. Poniżej możecie zobaczyć półfinałowy występ koneckiego wokalisty.

REKLAMA

Dyrektor Koneckiego Centrum Kultury za swoje wykonanie światowego szlagieru zebrał wyłącznie pozytywne opinie od jurorów. Następnie jego trener Tomasz Szczepanik wskazał go jako pierwszego finalistę. Kolejnym wybranym muzykiem z drużyny Salaty został Wojciech Kwiatkowski.

W przyszłą sobotę nasz muzyk powalczy w wielkim finale o wygranie całego show. Jeżeli przejdzie do jego drugiej części to weźmie udział w głosowaniu telewidzów i tutaj pomóc będzie mógł każdy z nas.

REKLAMA

Finał jest podzielony na dwie części. W pierwszej części każdy z uczestników wykonuje jeden utwór, które to wykonanie jest następnie komentowane przez niektórych trenerów. Każdy z trenerów wybiera jednego z uczestników ze swojej drużyny, który przejdzie do drugiej części finału. W ramach drugiej części  zostanie przeprowadzone głosowanie z udziałem widzów, mające na celu wyłonienie zwycięzcy konkursu. Uczestnik, który uzyska najwięcej głosów spośród wszystkich zostanie zwycięzcą V edycji The Voice Senior. Trzymamy kciuki za to by został nim Piotr Salata.

 Foto: fanpage Piotr Salata

REKLAMA

5 thoughts on “Doskonały Piotr Salata już w finale The Voice Senior

 1. Ja pisze:

  No i super, Panie Piotrze!

 2. konecczanka pisze:

  Serdeczne gratulacje p .Piotrze. Życzymy szczęścia w finale i mocno trzymamy kciuki , .sms-y też będą .

 3. Realista pisze:

  Gratulacje.

 4. konecczanka1 pisze:

  „Konecczanka” zazdrosna o nick? Sorry, ale w Końskich jest sporo kobiet – konecczanek…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *