REKLAMA

Drużyna Dzika jest niepokonana w siatkówkę! [zdjęcia]

W niedzielę 27 października odbył się kolejny turniej siatkówki organizowany przez Stowarzyszenie Sportowe FAIR PLAY, w którym drugi raz z rzędu bezkonkurencyjna okazała się Drużyna Dzika.

REKLAMA

Drużyna Dzika – najlepsza drużyna turnieju. Od lewej: Bartosz Solarz, Kacper Maślak, Michał Dziurdź, Piotr Pera, Sebastian Wiaderny

Po ponowne zwycięstwo sięgnęła Drużyna Dzika w składzie: Piotr Pera, Sebastian Wiaderny, Bartosz Solarz, Kacper Maślak i Michał Dziurdź. Mimo gry w zaledwie pięć osób Drużyna Dzika po każdym spotkaniu mogła cieszyć się z wygranej, co zapewniło im najwyższy stopień podium.

Drugie miejsce zajął Jarecki Team w składzie: Marcin Leksycki, Waldemar Kania, Marek Sroka, Patryk Świercz, Paweł Świątek. Podium uzupełniła drużyna Stary Ekonom, którą tworzyli: Łukasz Grzegorczyk, Jakub Deperas, Mikołaj Florczyński, Dominika Łękawska, Karol Duda, Dawid Misiowiec, Łukasz Deperas.

REKLAMA

To właśnie te dwie ekipy najbardziej postawiły się Drużynie Dzika – obie przegrały z mistrzami 2:1. Warto odnotować udział dwóch młodych drużyn: Kopaczy i Przyjaciół, które mimo przegranych starć z silniejszymi konkurentami, pozostawiły po sobie dobre wrażenie.

Kopacze – najmłodsza drużyna turnieju

Wyniki:

Drużyna Dzika – Kopacze 2 : 0
Jarecki Team – Przyjaciele 2 : 0
Przyjaciele – Kopacze 1 : 2
Drużyna Dzika – Stary Ekonom 2 : 1
Kopacze – Jarecki Team 1 : 2
Jarecki Team – Stary Ekonom 2 : 0
Drużyna Dzika – Jarecki Team 2 : 1
Kopacze – Stary Ekonom 0 : 2
Przyjaciele – Stary Ekonom 0 : 2
Przyjaciele – Drużyna Dzika 0 : 2

 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *