REKLAMA

Dwa srebrne medale AP Champions Końskie na Mistrzostwach Polski! [zdjęcia]

W sobotę w Końskich na stadionie OSiR przy ulicy Maratońskiej rozegrano Mistrzostwa Polski Akademii Piłkarskich Champions w kategoriach wiekowych U9 oraz U11. W turniejach udział wzięło przeszło 450 dzieci z 25 miast w całej Polsce. Na tle kolegów z innych ośrodków doskonale spisali się piłkarze Akademii Piłkarskiej Champions Końskie zdobywając srebrne medale w obu kategoriach. W niedzielę na tym samym obiekcie trwa futbolowy piknik – dzieci rozgrywają miniturnieje, ale i uczestniczą w licznych konkursach, pokazach i animacjach. Wydarzenie trwać będzie do 15:30. 

REKLAMA

Sobotnie spotkania trwały od 9:00 do 17:00. Najpierw rywalizowano w fazie grupowej, a popołudniu w pucharowej. I tak w kategorii do lat 9 najlepszymi okazali się zawodnicy Kwidzyna, którzy w finale pokonali konecką Akademię 2:1. Trzecie miejsce zajęła drużyna z Brzeska.

REKLAMA

Z kolei w kategorii do lat 11 w finale ekipa z Brzeska po bardzo wyrównanym boju zwyciężyła z AP Champions Końskie 1:0. Brązowe medale przypadły piłkarzom ze Świerklańca.

W niedzielę na boiska wybiegną także najmłodsze dzieci z Akademii z rocznika 2015. Tutaj nie będzie jednak sportowej rywalizacji i wyłaniania najlepszych. Rozegrają oni wiele spotkań, a najważniejsza będzie dobra zabawa i rozbudzanie miłości do futbolu. W międzyczasie na stadionie OSiR będzie miał miejsce pokaz Zumby oraz piłkarskiego freestylu w wykonaniu mistrza Pawła Skóry. Wstęp wolny.

Zdjęcia:

 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *